Acer uygun fiyatlı yeni monitörünü satışa sundu

Acer uygun fiyatlı yeni monitörünü satışa sundu

Oyun severlerin beklediği Acer Predator X45, fevkalâde özellikleriyle artık Çin pazarında. 9599 yuan (1312$) fiyat etiketiyle satışa sunulan bu dev, oyunculara eşsiz bir tecrübe vadediyor.

45 inçlik kavisli OLED ekranı ile Acer Predator X45, 3440×1440 çözünürlük sunan ultra geniş QHD+ imajlarla dolu bir 21:9 en-boy oranına sahip. Farkını ortaya koyan 240Hz tazeleme suratı ve 0.01ms ile 0.03ms ortası değişen inanılmaz süratli reaksiyon mühleti sayesinde hareket bulanıklığını ve hayalet manzaraları en aza indirerek akıcı bir oyun tecrübesi sağlıyor. 800R kıvrımlılığı ile insan gözünün doğal eğrisiyle uyumlu bu monitör, dalma hissini maksimize ediyor.

Renk konusunda gerçekçilik arayan oyuncular için Predator X45, %99 DCI-P3 renk gamını kapsıyor ve HDR10 destekliyor. OLED teknolojisi, her pikselin bağımsız aydınlatılmasıyla varlıklı siyahlar ve yüksek kontrast sağlıyor. Uzun oyun maratonları boyunca göz yorgunluğunu azaltmayı amaçlayan, TÜV EyeSafe sertifikalı göz muhafaza teknolojisi bulunuyor.

Acer uygun fiyatlı yeni monitörünü satışa sundu

NVIDIA G-SYNC uyumlu olmasıyla 48 ile 240Hz ortasında değişken bir tazeleme suratını destekleyen monitör, AMD FreeSync Premium ile uyumlu aygıtlarda yırtılmayan bir oyun tecrübesi sunuyor. Dahili 5W hoparlörler ise, görsel harikalığı tamamlayan sürükleyici bir ses tecrübesi vaat ediyor.

Çeşitli ilişki seçenekleri sunan Predator X45, HDMI, DisplayPort 1.4 ve 90W tam işlevli USB-C portu ile donatılmış durumda. Bu sayede çeşitli oyun kurulumları için kusursuz bir merkez oluşturuyor ve hatta bir televizyon yerine geçebiliyor. Ergonomik standı yükseklik, eğim ve dönüş ayarları sunarak uzun vadeli kullanımda kullanıcı konforunu artırıyor.

Acer, Predator X45’ı donanım problemlerine karşı üç yıllık garanti ile destekliyor ve site hizmeti sunuyor. Bu oyun monitörü, üst seviye ve sürükleyici bir oyun tecrübesi arayan hem PC hem de konsol oyuncularına hitap ediyor.