Anker, yeni kulaklık modelini tanıttı

Anker, yeni kulaklık modelini tanıttı

Anker, 70 saate kadar pil ömrü sunan Soundcore H30i kulaklıklarını piyasaya sürdü. Anker Soundcore H30i, Amazon üzerinden 39,99 Euro fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Yeni Soundcore kulaklıklar, daha yeterli netlik ve menzil için Bluetooth 5.3 kontağıyla geliyor.

Anker, yakın vakitte IFA 2023’te tanıttığı Soundcore Space One’ın akabinde Soundcore H30i’yi piyasaya sürdü. Soundcore H30i, Space One üzere, klasik dizayna sahip kablosuz bir kulak üstü kulaklıktır.

Anker Soundcore H30i, daha kolay taşıma için katlanabilir yapıya sahiptir. Kulaklık pedleri yumuşak ve çıkarılabilir, yükü ise 183 gramdır. Soundcore H30i, uzun periyodik kullanımda bile yorgunluk hissi vermeyen bir konfor sunmasıyla pazarlanmaktadır.

Anker, yeni kulaklık modelini tanıttı

Anker Soundcore H30i, güçlü baslar sunan 40mm dinamik şoförlere sahiptir. Soundcore taşınabilir uygulaması, ses ayarlarını düzenlemek için kullanılabilir ve Bluetooth 5.3 takviyesi çok noktalı irtibata imkan tanır. Kulaklıkları arama yapmak yahut almak, tablet üzerinden içerik akışı yapmak için kullanabilirsiniz. Anker Soundcore H30i için 70 saatlik pil ömrü epey etkileyicidir. Aygıt, entegre bir pil içerir ve 5 dakikalık şarjla 4 saatlik oynatma müddeti sağlar.

Anker Soundcore H30i kablosuz kulak üstü kulaklıklar, Amazon Almanya üzerinden 39,99 Euro (yaklaşık 43$) fiyatla satışa sunulmuştur. Resmi Anker web sitesi, şu anda Soundcore H30i’yi yansıtmamaktadır. Lakin, yeni Anker Soundcore kulaklıklarının tam görünümünün yakında ortaya çıkması beklenmektedir.