Yurtdışı iPhone modellerini fiyatsız kayıt ettirin! İşte şok yöntem!

Yurtdışı iPhone modellerini fiyatsız kayıt ettirin! İşte şok yöntem!

Bilindiği üzere yurt dışından getirilen iPhone modellerini kayıt altına aldırmak için kendi pasaportunuza kayıt ettirmeniz gerekiyor. Bunun için de yaklaşık olarak 20 bin TL kayıt fiyatı ödemeniz gerekiyor.

Fakat farklı bir açık sayesinde iPhone modelleri kayıt altına alınabiliyor. Bu usulün nasıl olduğunu üstteki görüntüde takipçilerimizle paylaştık.

Hemen şunu belirtmemiz gerekiyor. Bu teknikte yasa dışı bir durum kelam konusu değil. Yani rastgele bir imei klonlama işlemi vs. yapılmıyor. Esasen iPhone aygıtlarında imei klonlama süreci mümkün değil.

Yurtdışı iPhone modellerini fiyatsız kayıt ettirin! İşte şok yöntem!

Videoda ayrıntılı bir halde anlattığımız formülün en büyük dezavantajı ise Türk Telekom sınırlarında çalışıyor olması. Evet epey enteresan lakin Türk Telekom haricinde bu prosedür işe yaramıyor. Dahası usulü gerçekleştirip Turkcell ya da Vodafone bir çizgi taktığınızda da telefon kapanıyor. Münasebetiyle iPhone aygıtınızı bu teknikle açtıysanız Türk Telekom sınırı kullanmak zorunda kalıyorsunuz.

İşin hoş yanı ise bu formül sonucunda irtibata açılan IMEI numarasının bir daha kapanmıyor olması. E-Devlet’ten sorgulama yaptığınızda numara bağlantıya kapalı görünüyor. Ama bu sinirle tüm olağan süreçleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Yani çizgi kapalı görünse de irtibat tarafında rastgele bir kahır olmuyor.

Dilerseniz bu prosedür ile ilgili yorumlarınızı aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz.