Xiaomi'nin MIJIA Küçük Fascia Gun 2'nin fiyatı belirli olduğu

Xiaomi’nin MIJIA Küçük Fascia Gun 2’nin fiyatı belirli olduğu

Xiaomi’nin çin pazarında sunulmasının akabinde kısa bir mühlet içinde mağazalardaki yerini alan MIJIA Küçük Fascia Gun 2, kullanıcıların yüz ve beden kaslarını rahatlatma konusunda yenilikçi bir tahlil sunuyor. Bu kompakt aygıt, 18kg’lık itme kuvveti ile azamî 3.000 rpm sürate ulaşabiliyor ve böylelikle ağır bir antrenman sonrası kaslarda meydana gelen yorgunluğu süratlice gidermeyi vaat ediyor.

Yüz ve beden kaslarının 8mm’ye kadar derinlemesine gevşetilmesine imkan tanıyan MIJIA Küçük Fascia Gun 2, kasları derinden rahatlatarak süratle sızı ve yorgunluk hissini azaltıyor. Aygıt, farklı gereksinimlere yanıt verebilmek için iki mod sunuyor: sabit frekanslı idman ve değişken frekanslı masaj. Her iki modda da, kullanıcıların tercihlerine nazaran ayarlanabilen üç farklı yoğunluk düzeyi bulunuyor.

Xiaomi’nin MIJIA Küçük Fascia Gun 2’nin fiyatı muhakkak olduğu

MIJIA Küçük Fascia Gun 2, çeşitli kas kümeleri için dayanak sunmakta ve kullanıcının hayat ritmine ahenk sağlayacak formda hassas bir güç uygulaması gerçekleştirebiliyor. Aygıtın içinde bulunan 360 derece yoğunluk gösterge halkası, basınç kuvvetine nazaran renk değiştirerek kullanıcıya gerçek vakitli geri bildirim sağlıyor ve böylelikle ülkü bir masaj seansı için yardımcı oluyor. 2,450mAh kapasiteli lityum bataryası ile MIJIA Küçük Fascia Gun 2, tek bir şarjla 30 güne kadar kullanım müddeti sunabiliyor. Uzun periyodik batarya ömrü, aygıtın kullanıcıya seyahat halindeyken bile optimum rahatlama sağlamasını garanti ediyor.

Fiyatlandırma ve Erişilebilirlik konusunda MIJIA Küçük Fascia Gun 2, Çin’de yaklaşık 349 yuan (~48 dolar) başlangıç fiyatıyla satışa sunuldu. Şu anda aygıtın küresel pazarda ne vakit ve hangi fiyatla satışa çıkacağına dair bir bilgi bulunmamakta. Çin’deki müşteriler MIJIA Küçük Fascia Gun 2‘yi JD.com başta olmak üzere ülkenin önde gelen perakende platformlarından temin edebilirler.