HUAWEI FreeBuds Pro 3 ile Seyahatlerinizi Güzelleştirin

HUAWEI FreeBuds Pro 3 ile Seyahatlerinizi Güzelleştirin

Üstün amiral gemisi TWS kulaklıkların yeni kuşağı HUAWEI FreeBuds Pro 3’ün en çok övülen özelliklerinden biri, harika ses kalitesi ve L2HC 2.0 ve LDAC yüksek çözünürlüklü codec ile çift yüksek çözünürlüklü kod çözme özelliğidir.

Kulaklıkların yeni Üçlü Uyarlanabilir EQ algoritması sesi daha da güzelleştirerek günlük tren seyahatinin sıradan ortamını her notanın, vokalin ve davul sesinin kristal netliğinde olduğu bir alana dönüştürmenizi sağlar. Algoritma, ses düzeylerine, kulak yapısına ve kullanım şartlarına ahenk sağlayarak kullanıcının işitsel tecrübesi için çok taraflı gerçek vakitli optimizasyon sağlar ve EQ’yu daima olarak kusursuz ses kalitesi sağlayacak formda ayarlar.

İstasyona yanaşan bir trenin ahenksiz tıkırtısını, en sevdiğiniz akustik setin yumuşak, yumuşak tonlarıyla değiştirdiğinizi hayal edin. HUAWEI FreeBuds Pro 3 bunu günlük bir gerçeklik haline getiriyor.

Müzik tipleri geniş frekans aralığı ile hayat buluyor

Ancak bu yalnızca ses kalitesiyle ilgili değil; tıpkı vakitte çok yönlülükle de ilgili. HUAWEI FreeBuds Pro 3, 14Hz’e kadar inen düşük frekansta etkileyici derecede geniş bir frekans aralığı sunarken, 48kHz’e kadar ulaşan yüksek frekans, bas ve detay açısından varlıklı bir dinleme tecrübesi sunar. Müzik zevkiniz ister bas yüklü elektronik ister ruhunuzu okşayan klasik ister ayaklarınızı yere vuran caz olsun, bu kulaklıklar sizi korur.

L2HC 2.0 ve LDAC’ın çift yüksek çözünürlüklü kod tahlili, her enstrümanı, her vokal nüansını ve her ritmi duyulması amaçlandığı üzere duymanızı sağlar. Keskin tizler, istikrarlı orta sesler ve gürleyen alçak sesler bir ortaya gelerek sizi canlı performans ortamına taşıyor. HUAWEI FreeBuds Pro 3 ile sabah treninde kendinizi tam bir orkestra ile çevrili olarak hayal edin, işe gidip gelirken geniş ses sahnesini yanınızda getirebilirsiniz.

Kendinizi sesli kitaplara ve podcast’lere bırakın

Sayıları giderek artan podcast meraklıları için HUAWEI FreeBuds Pro 3 olağanüstü bir dinleme tecrübesi sunuyor. Kulaklıkların yüksek kaliteli sesi, insan konuşmasının doğal tonlarını ve ritimlerini ortaya çıkararak bilhassa ses ayrımında ustadır. 

Edebiyatı müzik kelamlarına tercih ediyorsanız, HUAWEI FreeBuds Pro 3 bu mevzuda da başarılı. Harikulâde ses netliği ve ton istikrarı ile bu kulaklıklar, sesli kitapların canlı kıssa anlatımı oturumları üzere duyulmasını sağlar. 

İster entelektüel bir tartışma ister bir güldürü skeci yahut bir araştırma dizisi dinliyor olun, her ses farklı ve her söz kristal berraklığında. Podcast ve sesli kitap dünyasında detaylar değerlidir. HUAWEI FreeBuds Pro 3, her birini yakalamanızı sağlar.

Her yerde müzik keyfi için uzun pil ömrü

HUAWEI FreeBuds Pro 3, sesin ötesinde, kulaklıklarda 4,5 ila 6,5 saate kadar oynatma ve şarj kutusu ile kullanıldığında 31 saate kadar güçlü bir pil ömrü ile donatılmıştır. Hareket denetimleri de akıllı telefonunuza uzanmanıza gerek kalmadan süratli ve sezgisel denetim sağlayan bir kolaylık katmanı ekler. Ayrıyeten, IP54 düzeyindeki su ve toz direnci, HUAWEI FreeBuds Pro 3’ü antrenmanlar de dahil olmak üzere tüm senaryolarda kaygısız kullanım için ülkü hale getirir.

4.999 TL fiyatla HUAWEI Online Mağaza üzerinden satışa sunulan FreeBuds Pro 3 yanında 399 TL kayıp kulaklık takviyesi ve 3 ay vade farksız taksit avantajıyla tüketicilerle buluşuyor. Birlikte alımlarda 1.000 TL indirim sağlanan kulaklar ayrıca AFBPRO300 kupon kodu ile alındığında 300 TL daha indirim yapılıyor.

https://consumer.huawei.com/tr/headphones/freebuds-pro-3/buy/