Xiaomi'nin buzdolabı görenleri kendine hayran bırakıyor

Xiaomi’nin buzdolabı görenleri kendine hayran bırakıyor

Xiaomi’nin Mijia markası, yenilikçi ve ultra ince dizaynıyla dikkat çeken Mijia Ultra-Ince Çapraz Buzdolabı 521L modelini tanıttı. Çin’de 2999 yuan (410$) fiyat etiketiyle satışa sunulan bu buzdolabı, konutlarda mutfak dekorasyonuna meselesiz bir halde entegre oluyor.

Mijia Ultra-Ince Çapraz Buzdolabı 521L, toplamda 521 litre kapasiteye sahip. Bunun 341 litresi soğutma ve 180 litresi dondurma kısmı için ayrılmış durumda. 63cm derinliğe sahip olan bu eser, ileri düzey ısı dağılım sistemi sayesinde ekstra bir ısı dağılım alanına gereksinim duymadan mutfak dolaplarına kusursuz bir biçimde oturuyor.

Xiaomi’nin buzdolabı görenleri kendine hayran bırakıyor

Estetik açıdan da hayli şık bir görünüme sahip olan bu buzdolabı, buz tüyü beyaz doğal doku panelleriyle donatılmış. Bu paneller yalnızca göze hitap etmekle kalmıyor; birebir vakitte yağa dirençli, kolay temizlenebilir ve güçlü. VIP vakum izolasyon teknolojisi ise buzdolabının fizikî boyutunu azaltmanın yanı sıra izolasyon aktifliğini de artırıyor. Gömme menteşe özellikleri sayesinde kapılar, duvara sıfır monte edilmiş olsa bile 90 derecelik bir açıyla açılıyor. Bu da kullanım kolaylığı ve alandan tasarruf sağlıyor.

Akıllı irtibat özellikleri bu eserin ayrılmaz bir kesimi. Yüksek çözünürlüklü renkli dokunmatik ekran, Mijia uygulaması yahut Xiao Ai asistanı aracılığıyla sıcaklık ve modlar kolaylıkla denetim edilebiliyor. 360 derece hava soğutma sirkülasyon sistemi, eşit soğutma sağlarken, çift değişken frekans teknolojisi güç kullanımında verimlilik sunuyor. Böylelikle, 1. sınıf güç verimliliğine ulaşılmış oluyor.

Mijia Ultra-Ince Çapraz Buzdolabı 521L, hem işlevselliği hem de estetik dizaynıyla mutfaklarda yeni bir soluk getiriyor. Üstün teknolojisi ve kullanıcı dostu özellikleriyle, bu buzdolabı çağdaş mutfakların vazgeçilmezi haline gelmeye aday.