Xiaomi'den akıllı kilitleme sistemi: Smart Door Lock E20

Xiaomi’den akıllı kilitleme sistemi: Smart Door Lock E20

Xiaomi’nin yeni akıllı kapı kilidi, Xiaomi Smart Door Lock E20 Wi-Fi versiyonu, 1.099 yuan (yaklaşık 155 dolar) başlangıç fiyatıyla ön siparişe sunuldu. Bu yeni eserin dikkat çeken özelliklerinden biri “Wi-Fi” irtibat seçeneğinin eklenmiş olması.

Cihaz, ek bir ağ geçidine gerek kalmadan Mijia ekosistemine meselesiz bir formda bağlanabiliyor, bu da öteki akıllı mesken aygıtlarıyla kolay entegrasyon sağlıyor. Kapıyı açıp kapattığınızda ışıkları ya da televizyonu otomatik olarak açıp kapama üzere kolaylıkları da deneyimleyebilirsiniz.

Xiaomi Smart Door Lock E20 Wi-Fi versiyonu, şık ve klâsik bir kulp dizaynına sahip. Kilidi açma süreci, parmak izi tanıma, şifre girişi, periyodik/tek seferlik şifreler, NFC, taşınabilir telefon Bluetooth ve klâsik anahtarlar üzere birden fazla usulle sezgisel hale getirilmiş.

Xiaomi’den akıllı kilitleme sistemi: Smart Door Lock E20

AI 3D parmak izi tanıma teknolojisi ile donatılan akıllı kapı kilidi, %99,2’lik etkileyici bir tanıma oranı ve 0,5 saniyelik süratli tanıma müddetine sahip. AI kendi kendini öğrenen algoritması, parmak izi tanımayı daima olarak güzelleştirerek, uzun vadeli kullanımlarda daha süratli kilidini açma müddetlerini sağlıyor.

Ayrıca, yerleşik sensörler, kapı kilidinin durumunu gerçek vakitli olarak izleyerek genel güvenliği artırıyor. Aygıt, meskeniniz için kapsamlı güvenlik sağlamak üzere çeşitli mekanik hırsızlık tedbire teknolojilerini içeriyor.

Panel, entegre bir akıllı kapı zili özelliğine sahip. Kapı zilini çaldığınızda, iç panelden işitilebilir bir ikaz sesi aktive oluyor ve birebir vakitte Mijia APP ve Xiaoai hoparlörlere bildirimler gönderiliyor.

AA pillerle çalışan Xiaomi Smart Door Lock E20 Wi-Fi versiyonu, 15 aya kadar pil ömrüne sahip. Kullanıcılar, pil düzeyi %10’un altına düştüğünde vaktinde hatırlatma alıyor. Ayrıyeten, aygıt, piliniz bittiğinde asla kilidin dışında kalmamanızı sağlamak için Type-C acil güç kaynağı kilidi açma takviyesine sahip.