Xiaomi bu sefer de tıraş makinesini satışa sundu

Xiaomi bu sefer de tıraş makinesini satışa sundu

Xiaomi, MIJIA Elektrikli Tıraş Makinesi serisinin yeni üyesi S302’yi Çin’de resmi olarak piyasaya sürdü. S600 modelinden bir yıl sonra gelen bu yeni aygıt, IPX7 sertifikası sayesinde büsbütün su geçirmez bir yapıya sahip. İki halkalı ark yapılı bıçağı ve tam dönebilen yüzer başlık kısmı ile dikkat çeken eser, yüz sınırlarına yahut konturlarına otomatik olarak ahenk sağlayabiliyor ve kayar tip, dairesel yahut yukarı-aşağı hareket edebilen yüzer hareket takviyesi sunuyor.

Yüzeyi pürüzsüz bir kaplama ile kaplı bıçak ağzı taşıyıcısına sahip olan MIJIA S302, fonksiyonelliğinin yanı sıra kullanım kolaylığı da sunuyor. Tıraş makinesi, sökülmesi gerekmeyen bir yapıda tasarlanmış olup, kullanımdan sonra kolay kolay temizlenebiliyor. Manyetik başlığı sayesinde derinlemesine paklık için süratlice çıkarılabiliyor. MIJIA S302’nin süratli yıkama tasarımı, tıraş artıklarının %85’ini yalnızca 15 saniyede yıkayarak temizlenmesini sağlıyor.

Xiaomi bu kere de tıraş makinesini satışa sundu

MIJIA Elektrikli Tıraş Makinesi S302, akıllı iletim ve tam hızlanma olmak üzere iki farklı sürat ayarı sunuyor. Bu ayarlar ortasında geçişi yapabilmek için güç düğmesine 1 saniye boyunca basmak kâfi. Aygıtta hangi ayarın faal olduğunu gösteren bir gösterge ışığı bulunuyor. 800mAh kapasiteli pil ile donatılan MIJIA S302, tek şarjla 90 dakika kullanım müddeti vaat ediyor. Tıraş makinesini USB-C aracılığıyla tam olarak şarj etmek ise yaklaşık 1 saat sürüyor.

MIJIA Elektrikli Tıraş Makinesi S302, 219 yuan (yaklaşık 30$) fiyat etiketiyle JD.com üzere perakende platformlarından temin edilebiliyor. Xiaomi, şu an için bu yeni tıraş makinesinin küresel pazarda ne vakit satışa çıkacağına dair bir bilgi paylaşmadı.