Xiaomi 14 Pro Titanium Special Edition hakkında gelen bilgiler baş karıştırdı

Xiaomi 14 Pro Titanium Special Edition hakkında gelen bilgiler baş karıştırdı

Xiaomi’nin son teknoloji olağanüstüsü, Xiaomi 14 Pro Titanium Özel Sürüm, geçtiğimiz hafta standart Xiaomi 14 ve Xiaomi 14 Pro modelleriyle birlikte tanıtıldı. Lakin bu özel sürümün öbür iki modelden farklı olarak şimdi açık satışa sunulmamış olması, teknoloji meraklıları ortasında birtakım baş karışıklıklarına yol açtı. Neyse ki, bugün bir Xiaomi yetkilisi bu mevzuda bir açıklama yaptı ve merak edilen sorulara karşılık verdi.

Xiaomi’nin kullanıcı işletim yöneticisi, tanınan toplumsal medya platformu Weibo üzerinden yaptığı açıklamada Xiaomi 14 Pro Titanium Özel Sürüm’ün mevcut üretim durumu hakkında birtakım bilgiler verdi. Yöneticinin açıklamalarına nazaran bu özel modelin şu anki üretim verimliliği hayli düşük. Bu nedenle birinci parti üretimde yalnızca hudutlu sayıda aygıt kullanıcıların beğenisine sunulacak. Lakin bu durumun süreksiz olduğunu belirten yönetici, üretim kapasitesinin artmasıyla aygıtın stoklara tekrar ekleneceğini ve ilerleyen devirlerde daha geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşacağını söz etti.

Xiaomi 14 Pro Titanium Special Edition hakkında gelen bilgiler baş karıştırdı

Xiaomi 14 Pro Titanium Özel Sürüm‘ü almak isteyenlerin biraz daha sabırlı olmaları gerektiğini belirten yetkili, F-kodları olan kullanıcıların telefonu evvelden sipariş edebileceklerini, lakin bu durumda bile aygıtın teslimat müddetinin yaklaşık yarım ay olacağını belirtti.

Bu özel sürüm, fiyatı 6.499 ¥ (yaklaşık 890$) olarak belirlendi. Aygıt, 16GB RAM ve 1TB depolama alanıyla birlikte gelirken, teknik özellikleri standart Xiaomi 14 Pro ile tıpkı. Lakin bu özel versiyonda, orta kısımda titanyum alaşım çerçeve, ön ve art tarafta Xiaomi Dragon Kristal Cam muhafaza, titanyum gri renk seçeneği ve kamera adasında turuncu renk ayrıntısı üzere premium özellikler bulunmaktadır.