WhatsApp Web için olağanüstü bir özellik daha geldi!

WhatsApp Web için olağanüstü bir özellik daha geldi!

WhatsApp, masaüstü ve web versiyonları için getirdiği yeni bir güncelleme ile tek seferlik görüntülenebilen medyaların görüntülenmesini sağlayan bir özelliği kullanıcılara sunuyor. Daha evvel bu tıp medyaları görüntülemek için taşınabilir aygıta geçiş yapmak zarurî hale gelirken, yapılan güncelleme ile bu süreci masaüstü yahut web üzerinden gerçekleştirmek mümkün olacak.

WhatsApp Web için olağanüstü bir özellik daha geldi!

Kullanıcılar, göndermek istedikleri medyayı göndermeden evvel, metnin solundaki “1” logosunu etkin etmek suretiyle bu özelliği kullanabilecekler. Bu sayede, tek seferlik görüntülenebilen medyaları masaüstü yahut web üzerinden direkt olarak açabilecekler. Bu özellik, WhatsApp Web ve masaüstünün en son sürümünü kullanan tüm kullanıcılara verilmeye başlanmış durumda ve macOS kullanıcıları da birebir güncellemeden faydalanacaklar.

Güncelleme, bilhassa masaüstü kullanıcıları için değerli bir konfor sağlayarak gereksiz taşınabilir geçişleri ortadan kaldırarak vakit kaybını önleyecek. Tek seferlik görüntülenebilen medyaların artık masaüstü ve web üzerinden daha rahat bir biçimde görüntülenmesi, kullanıcı tecrübesini olumlu tarafta etkileyecek ve bağlantı sürecini daha süratli ve pratik hale getirecek. Bu güncelleme, WhatsApp’ın kullanıcı dostu bir platform olma gayesi doğrultusunda yapılmış değerli bir adım olarak kıymetlendirilebilir.