Honor, uygun fiyatlı Earbuds X6 TWS'yi tanıttı

Honor, uygun fiyatlı Earbuds X6 TWS’yi tanıttı

Honor, yeni Honor 100 serisi akıllı telefonlarıyla birlikte yeni Earbuds X6 TWS kulaklıklarını da tanıttı. Kulaklıklar, bugünden itibaren yetkili e-ticaret mağazalarında ön siparişe açılıyor ve birinci satışı 1 Aralık’ta yapılacak.

Honor, Earbuds X6’yı Çin’de piyasaya sürdü. Earbuds X6, 10mm dinamik şoföre ve polimer kompozit kaplı diyaframa sahip. Hi-Fi 5 DSP yüksek tarifli çözümlemeyi destekliyor ve Çin Elektronik Ses Sanayisi Derneği tarafından sertifikalandırılmış.

Honor, uygun fiyatlı Earbuds X6 TWS’yi tanıttı

Kulaklıklar, irtibat için Bluetooth 5.3 kullanıyor, AI davet gürültü azaltma özelliğine sahip ve IP54 düzeyinde toz ve su geçirmezlik sunuyor. Kulaklıklar, tek şarjla 9 saat kullanım mühleti sunuyor ve şarj kutusuyla birlikte 40 saate kadar kullanılabiliyor. Resmi açıklamalara nazaran, 10 dakikalık şarjla 3 saat müzik dinlenebiliyor.

Honor Earbuds X6, mor ve beyaz renk seçenekleriyle sunuluyor. Şarj bölmesi çakıl taşı yuvarlak dizayna sahip. Kulaklık, yarı kulak içi tasarım kullanıyor ve her kulaklık 3.8 gram tartısında.

Honor Earbuds X6, Çin’de 299 yuan (42 dolar) fiyat etiketiyle satışa sunuluyor, fakat 1 Aralık’taki birinci satışta 249 yuan’a (35 dolar) alınabiliyor. Şayet Honor 100 serisini birinci satışta satın alırsanız, Honor Earbuds X6’ı yalnızca 99 yuan’a (14 dolar) alabilirsiniz.