Vivo Y79+ en değerli özelliklerini Google Play Console'da ortaya çıktı

Vivo Y79+ en değerli özelliklerini Google Play Console’da ortaya çıktı

Vivo’nun Y serisine yeni bir akıllı telefon eklemeye hazırlandığı konuşuluyor. Beklenen bu yeni model, Y79+ olabilir. Google Play Console sertifikasyon sitesinde yer alan bilgilere nazaran, aygıtın kıymetli özellikleri ortaya çıktı. Hatırlanacağı üzere, Vivo geçen ay Çin’de Y100 5G, Y55t ve başka Y serisi telefonları piyasaya sürmüştü. İşte Vivo Y79+ hakkında bilmeniz gereken her şey.

Google Play Console’da Vivo Y79+ model numarası V2313A olarak listelenmiş. Rendera nazaran, akıllı telefonun merkez hizalı bir delikli ekranı ve ince çerçevelerle çevrili kavisli bir ekranı var. Aygıtın 1,080 x 2,400 piksel çözünürlüğünde bir ekrana ve 480 dpi ekran yoğunluğuna sahip olduğu söyleniyor. Güç ve ses düğmeleri sağ tarafta yer alıyor.

Vivo Y79+ en kıymetli özelliklerini Google Play Console’da ortaya çıktı

Veritabanı, iki Cortex-A78 çekirdeği ve altı Cortex-A55 çekirdeğinden oluşan SM6375 işlemcisinden bahsediyor. Bu, aygıtta Snapdragon 695 çipinin bulunduğunu doğruluyor. Akıllı telefon 12GB RAM ile listelenmiş ve kutudan Android 13 işletim sistemiyle çıkacak.

Google Play Console listesinde Vivo Y79+ hakkında açığa çıkan her şey bu kadar. Dikkat cazip olarak, akıllı telefonun model numarası Çin’deki Vivo Y100 ile tıpkı. Ayrıyeten, sertifikasyon listesinde bahsedilen işlemci, RAM ve kavisli ekran özellikleri de Y100 ile örtüşüyor. Hasebiyle, Vivo Y79+’ın Y100’ün yine markalandırılmış bir versiyonu olabileceği düşünülüyor.