Tinder profilleri 'öncelikli' bir tekrar dizayna kavuştu

Tinder profilleri ‘öncelikli’ bir tekrar dizayna kavuştu

Şimdi, flört uygulaması nihayet profil ve temel bilgi etiketleri üzere beşerler hakkında daha kapsamlı izlenimler sağlayan bir çok özellik sunuyor.

Match Group’un sahip olduğu Hinge yahut Bumble üzere uygulamaları kullanan herkes muhtemelen bu güncellemelerin birçoklarını tanıdık bulacaktır. Örneğin profil istemleri her ikisinde de uzun müddettir devam eden bir özellik: Tinder kullanıcıları da artık “Yapılacaklar listemdeki birinci şey” yahut her vakit tanınan olan “İki gerçek ve bir yalan” üzere sözlere karşılıklarını paylaşabilecek. Temel bilgi etiketleri insanların burçları, içki alışkanlıkları ve sevgi dili üzere gerçekleri paylaşmalarına imkan tanıyor. Daha da eşsiz olanı, kullanıcının ilgi alanlarını ve tercihlerini vurgulaması gereken bir testin de eklenmiş olması (bu sonuçlar profile de eklenebiliyor).

Tinder profilleri ‘öncelikli’ bir yine dizayna kavuştu

Tinder açıkça Z jenerasyonunun ilgisini çekmeyi amaçlıyor ve bu, “Rizz-first Redesign” olarak isimlendirilen projede de bu görülüyor. Kullanıcı arayüzü güncellemeleri, geliştirilmiş animasyonlar ve hatta yeni bir “Bu Bir Eşleşme!” ekranı. Birebir vakitte Tinder, halka açık yerlerde yahut geceleri daha loş ışıkta daha kapalı kaydırma yapmak için bir karanlık mod özelliği de sunuyor.

Tinder Eser Sorumlusu Mark Van Ryswyk yaptığı bir açıklamada şunları söyledi: “Tinder’da bugün temas kurmanın özgünlük, derinlik isteğiyle ilgili olduğunun şuurundayız. Bu özellikler paketi, bu gereksinime karşılıktır. Yeni jenerasyon randevucuların, hürmet (%78) ve açık fikirlilik (%61) üzere kıymet temelli niteliklere, bakışlardan (%56) daha fazla öncelik verdiklerini biliyoruz.”