Samsung'un tahtı sallantıda! Vivo ve Realme geliyor!

Samsung’un tahtı sallantıda! Vivo ve Realme geliyor!

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Realme ve Vivo, global akıllı telefon pazarında elde ettiği değerli bir başarıyı duyurarak toplam sevkiyatlarının 200 milyon adedi geçtiğini açıkladı. Şirket, bu değerli kilometre taşına ulaşarak global pazarda ismini daha da güçlendirdi. 2021 yılında 100 milyon satış sayısına ulaşmasının akabinde Realme, süratli bir halde 200 milyon gönderi sayısına erişen en süratli beşinci marka olarak memleketler arası arenada “200 Milyon Kulübü”ne resmi olarak katıldı.

Realme’nin resmi açıklamasında, şirketin zorluklara karşın kararlı bir biçimde ilerleyerek “rüzgâra karşı mucizeler” yarattığı vurgulandı. 2018 yılında, 701’den fazla akıllı telefon markası ortasında kendine bir yer bulan Realme, o günden bu yana global pazarı keşfetmek ve genç kullanıcılara üstün tecrübeler sunmak için gayret veriyordu. Artık ise şirket, beş yıl üst üste en uygun on global satıcı ortasında yer alarak pazar liderliğini güçlendirmiş durumda.

Samsung’un tahtı sallantıda! Realme geliyor!

Realme’nin muvaffakiyet öyküsü, rekabetin giderek arttığı akıllı telefon pazarında markanın dinamizmi, yenilikçiliği ve genç kullanıcı kitlesine odaklanan stratejisiyle öne çıkıyor. Şirket, uygun fiyatlı ve teknolojik olarak güçlü aygıtlarıyla dikkat çekiyor, tıpkı vakitte şık dizaynlarıyla genç tüketicilerin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Realme’nin global pazarın içindeki sağlam yerleşimi, markanın gençlerle kurduğu güçlü bağ, özgün dizaynları ve rekabetçi fiyat siyasetiyle mümkün hale geldi. Bu muvaffakiyet, Realme’nin global pazardaki etkileyici büyümesini sürdürmeye devam edeceğine işaret ediyor. Gelecekteki teknoloji trendlerine süratli bir halde adapte olan Realme, akıllı telefon dünyasındaki tesirini daha da artıracak üzere görünüyor.