Samsung'un en güçlü modelinin renk seçenekleri muhakkak oldu

Samsung’un en güçlü modelinin renk seçenekleri muhakkak oldu

Samsung’un gelecek jenerasyon amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S24 serisi şimdi tanıtılmamış olsa da, serinin çeşitli özellikleri ve ayrıntıları hakkındaki söylentiler ve raporlar şimdiden gündemi meşgul etmeye başladı. En son sızıntılar, serinin renk seçeneklerine ve Qualcomm’un onayladığı çip ayrıntılarına ışık tutuyor.

İlginç bir gelişme olarak, Galaxy S24 serisinin renk paleti konusunda sızıntılar gelmeye devam ediyor. Ünlü duyumcu Ice Universe, Galaxy S24 serisinin siyah, gri, menekşe, sarı, yeşil, mavi ve turuncu olmak üzere altı farklı renk seçeneği ile geleceğini X platformu üzerinden paylaştı. Daha evvelce Galaxy S24 serisine ilişkin olduğu argüman edilen TPU esirgeyici kılıfların sızıntıları, aygıtlarda büyük bir tasarım değişikliği olmadığını işaret etmişti.

Samsung’un en güçlü modelinin renk seçenekleri aşikâr oldu

Ancak, renk seçeneklerinde yeni eklemelerin yapılacağı anlaşılıyor. Bilhassa Galaxy S24 Ultra modeli için Samsung’un ekseriyetle birkaç özel renk seçeneği sunması bekleniyor. Bu kere, S24 Ultra’nın altın renkli bir çerçeve ile gelecek olan özel bir altın rengi seçeneğine sahip olacağı tez ediliyor. Duyumcu, Galaxy S24 Ultra’nın daha ince ve simetrik çerçevelere sahip olacağını da ekliyor.

Renk sızıntısının yanı sıra, Galaxy S24 serisinin Snapdragon ve Exynos olmak üzere iki farklı çipset versiyonu ile sunulacağı da katılaştı. Qualcomm CEO’su Cristiano Amon, şirketin dördüncü çeyrek yarar raporu sırasında Galaxy S24 serisinin Snapdragon ve Exynos versiyonlarının piyasaya sürüleceğini doğruladı.