Samsung Galaxy S24 Ultra'nın sızdırılan canlı imajları büyüleyici

Samsung Galaxy S24 Ultra’nın sızdırılan canlı imajları büyüleyici

Samsung’un sonraki kuşak Galaxy S24 serisini 17 Ocak 2024 tarihinde piyasaya sürmesi bekleniyor. Yakın vakitte sızdırılan bilgiler, yeni amiral gemisi telefonların ön sipariş ve satış tarihleri hakkında ipuçları veriyor. Sızıntılar ve dedikodular, S24, S24+ ve S24 Ultra hakkında birçok bilgiyi ortaya çıkardı. Artık, resmi tanıtımından çok evvel, Samsung Galaxy S24 Ultra, sızdırılan canlı imgelerde ortaya çıktı. Bu manzaralar, aygıtın net bir halde nasıl görüneceğine dair bize fikir veriyor.

Sızdırılan canlı görüntüler, Galaxy S24 Ultra‘nın daha evvel sızdırılan taslakları doğruluyor. Telefon, elde hayli büyük ve geniş bir en-boy oranına sahip üzere görünüyor. Aygıt, gri bir renk seçeneğinde görülüyor. Kutu üzere bir dizayna sahip olan aygıtın sağ tarafında güç ve ses düğmeleri bulunuyor. Dikkat çeken bir öbür nokta ise imgelerin UWB Anteni’nin varlığını doğrulaması. Art panelde, birbirinin üzerinde dikey olarak yerleştirilmiş üç kamera sensörü ve bunların ortasında bir LED flaş birimi ile sıkıştırılmış bir ek sensör daha bulunuyor.

Samsung Galaxy S24 Ultra’nın sızdırılan canlı imajları büyüleyici

Öte yandan, aygıtın ön tarafında, küçük bir merkeze hizalanmış delikli bir kesim görülebiliyor. İmajlar ayrıyeten düz bir ekranı da ortaya koyuyor. Fakat, muteber bir duyumcu olan Onleaks’in paylaştığına nazaran, bu ekran büsbütün düz değil. S24 Ultra’nın selefinden daha az eğimli olduğunu gösteren bir karşılaştırma yapıldı. İmgelerden birine daha yakından bakıldığında, telefonun yuvasından çıkmakta olan bir S-kalem de görülebiliyor. Lakin, bu durum son perakende ünitesinde geçerli olmayabilir.

Daha evvel, Samsung Galaxy S24 Ultra‘nın selefiyle tıpkı 6.8 inçlik ekrana sahip olacağı, lakin daha dar çerçevelerle geleceği ve böylelikle akıllı telefonun her tarafında en dar çerçeveye sahip olacağı bildirilmişti.