Samsung Galaxy Fit 3 posteri sızdırıldı

Samsung Galaxy Fit 3 posteri sızdırıldı

Samsung, 2024 yılında piyasaya sürülmesi mümkün yeni bir fitness band üzerinde çalışıyor üzere görünüyor. Kaynaklara nazaran, Galaxy Fit 3, evvelki kuşağı Galaxy Fit 2’ye nazaran daha büyük bir ekrana sahip olacak. Yaklaşmakta olan Samsung Galaxy Fit 3‘ün dizaynının tamamı ve sunulacak renk seçenekleri, sızdırılan görsellerle ortaya çıktı.

Samsung Galaxy Fit 3, ince çerçevelere sahip büyük dikdörtgen bir ekranla geliyor. Ekranın daha büyük olması, Galaxy Fit 2’de daha fazla yüz seçeneğine yer verilebileceğini düşündürüyor. Sağ kenarda dokunsal bir düğme ve mikrofon bulunuyor. Bu düğme, açma/kapama fonksiyonu görüyor.

Huawei Watch Fit ile emsal bir görünüme sahip olan Galaxy Fit 3, hem akıllı saat hem de fitness takip aygıtı olarak fonksiyon görüyor. Kutu formundaki tasarımı ve yuvarlatılmış köşeleri sayesinde, fitness bandını uzun müddet takmak rahatsız etmeyecek.

Samsung Galaxy Fit 3 posteri sızdırıldı

Galaxy Fit 3‘ün silikon kayışlarının değiştirilebilir olması bekleniyor. Böylelikle biçiminize uygun bir kayış seçebilirsiniz. Görsellerde göremesek de, akıllı saatin alt kısmında bir şarj kontağı bulunması olası. Ayrıyeten, Galaxy Fit 3‘ün Gri, Altın ve Siyah renklerde sunulması planlanıyor. Samsung, COVID-19 pandemisinden bu yana sıhhat ve fitnessı ekosisteminin kıymetli bir modülü haline getirmeye odaklandı.

Galaxy Watch koleksiyonu, Galaxy Fit 3’ün çıkışıyla genişleyecek. Aygıtın kan basıncı, uyku ve kalp atış suratı takibi üzere özelliklere sahip olacağı söyleniyor. Mikrofon ve hoparlör eksikliği nedeniyle telefon görüşmeleri yapamıyor yahut alamıyor.

Saat, 5ATM suya dayanıklılık derecesine ve daima açık 1.1 inç AMOLED ekrana sahip olduğu tez ediliyor. Evvelki modelde olduğu üzere, Galaxy giyilebilir aygıtlar uygulaması aracılığıyla saati denetim edebileceğinizi, saat yüzlerini değiştirebileceğinizi, alarm kurabileceğinizi ve Tracker’ımı Bul özelliğine erişebileceğinizi bekliyoruz.

Fitness bandının 200 mAh pil kapasitesine sahip olacağı, bu da evvelki kuşaktan 41 mAh daha fazla olduğu söyleniyor. Aygıtın 5W şarj desteğine sahip olması bekleniyor.

Maalesef şu an için daha fazla teknik özellik hakkında bilgiye sahip değiliz. Fakat, fitness bandının GPS teknolojisine sahip olup olmadığını görmek enteresan olacak.