Samsung Galaxy Buds 3 Pro'nun çıkış tarihi netleşiyor

Samsung Galaxy Buds 3 Pro’nun çıkış tarihi netleşiyor

Samsung, kablosuz kulaklık kesiminde farklı serilerle dikkat çekiyor. Lakin öteki Android üreticilerinden farklı olarak, sık sık yeni modeller çıkarmıyor. Tekrar de, Apple’dan daha fazla TWS (True Wireless Stereo) eseri piyasaya sürüyor.

Yakın vakitte, Galaxy Buds FE’yi en son eser olarak tanıttı. Bu model, piyasaya sürüldüğünde markanın en uygun fiyatlı kulaklığı oldu ve bu yıl piyasaya çıkan tek model.

Bir rapora nazaran, Samsung’un bir sonraki TWS kulaklığı 2024’te piyasaya çıkacak. Samsung Galaxy Buds 2 Pro‘nun ardılı olacak Galaxy Buds 3 Pro, 2024’te piyasaya sürülecek. Bu yeni jenerasyon profesyonel kulaklıkların, Galaxy Z Fold 6 ve Galaxy Z Flip 6 ile birlikte tanıtılması bekleniyor. Bu da onların önümüzdeki yıl Temmuz yahut Ağustos aylarında resmi olarak duyurulacağı manasına geliyor.

Samsung Galaxy Buds 3 Pro’nun çıkış tarihi netleşiyor

Maalesef, bu eser hakkında diğer bir bilgi yok. Yalnızca var olduğu ve bir yıldan daha kısa bir müddet içinde piyasaya sürüleceği biliniyor. Önümüzdeki aylarda sızıntılar yoluyla daha fazla bilgi öğrenmeyi umuyoruz.

Mevcut Galaxy Buds 2 Pro modeli, bir yıldan daha eski olmasına karşın piyasadaki en yeterli kablosuz kulaklıklardan biri olarak kabul ediliyor. Şayet Samsung ekosisteminin en güzelini istiyorsanız, bunlar alınması gereken kulaklıklardır. 2021 modeli Galaxy Buds 2 de bunları takip ediyor.

Diğer taraftan, en son Galaxy Buds FE modeli de daha evvel bahsedilen premium modellerden birçok özelliği sunuyor. Lakin hala daha büyük kardeşleri kadar âlâ değil. Bu kulaklıklar, FE modeliyle birebir fiyata satın alınabilir.