Samsung Galaxy A25 5G'nin tasarımı sızdırıldı

Samsung Galaxy A25 5G’nin tasarımı sızdırıldı

Samsung Galaxy A25 5G, Hindistan’da model numarası SM-A256E olan takviye sayfasının yayına girmesiyle bir kere daha gündeme geldi. MySmartPrice, bu gelişmeyi süratle fark etti ve ek olarak aygıt hakkında kapsamlı bir inceleme sundu. Bu inceleme, aygıtın tüm özelliklerini ve söylentilere nazaran renk seçeneklerini gösteren görselleri içeriyor. Bu yeni sızıntı, daha evvelki sızıntıları ve Galaxy A25’in Eylül ayında Geekbench listesinde görünmesini tamamlıyor.

Görsellere nazaran, Galaxy A25 5G, yuvarlatılmış köşelere, ince çerçevelere ve ön tarafta U halinde bir çentikle şık bir dizayna sahip. Aygıtın art yüzü, 2023 Samsung akıllı telefon estetiğine uygun olarak, üst sol köşede dikey olarak hizalanmış üç kamera sensörü ile geliyor. Aygıtın çerçevesi, sağ tarafta güç düğmesi ve ses düğmelerini, sol tarafta ise SIM tepsisini barındırıyor.

Özelliklerine gelince, Galaxy A25 5G, 120Hz yenileme suratı ve 1000 nit parlaklık sunan 6.5 inç FHD+ Üstün AMOLED Infinity-U ekranla donatılmış. Aygıt, Mali-G68 GPU ile eşleştirilmiş bir Exynos 1280 Sekiz Çekirdekli işlemci tarafından destekleniyor. Telefon, 6GB / 8GB RAM ve 128GB / 256GB dahili depolama alanına sahip. Depolama alanı, bir microSD kart ile 1TB’a kadar genişletilebiliyor.

Samsung Galaxy A25 5G’nin tasarımı sızdırıldı

Optik açıdan aygıt, OIS özellikli 50MP birincil sensör, 8MP ultra geniş sensör, 2MP makro sensör ve 13MP ön kamera içeriyor. Galaxy A25 5G, kutudan Android 14 ile çıkacak ve üstünde One UI 6 olacak. Ayrıyeten, aygıt dört yıl işletim sistemi güncellemesi ve beş yıl güvenlik güncellemesi alacak. Ek özellikler ortasında Samsung Knox güvenliği ve Samsung Hisse bulunuyor.

Bağlantı ve güç açısından Galaxy A25 5G, 5G, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2 takviyesi ve 25W süratli şarjlı 5000mAh batarya sunuyor. Aygıt mavi, siyah, sarı, açık mavi ve mavi olmak üzere birden fazla renkte sunulacak.

Kesin çıkış tarihi şimdi açıklanmasa da, sık sık ortaya çıkan sızıntılar ve Samsung’un web sitesindeki dayanak sayfasının görünmesi, Galaxy A25 5G‘nin beklenenden daha erken çıkabileceğini gösteriyor.