Samsung Galaxy A25 5G bir kere daha görüldü

Samsung Galaxy A25 5G bir kere daha görüldü

Samsung, Galaxy A25 5G isminde yeni bir orta düzey akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Aygıtın yakın vakitte piyasaya sürülmesi beklenmese de, sızıntılar ve sertifikalar, beklenenden daha erken bir lansmanı işaret ediyor. Akıllı telefon, artık de Hindistan Standartlar Ofisi sertifikasyon web sitesinde göründü.

Galaxy A25 5G‘nin sertifikasyonu ne yazık ki rastgele bir teknik özellik ayrıntısını doğrulamıyor. Fakat, akıllı telefonun yakında Hindistan’da piyasaya sürülmesi bekleniyor. Daha evvel bahsettiğimiz üzere, teknik özellikler ve aygıtın render görselleri yakın vakitte çevrimiçi ortamda sızdırıldı. İşte bekleyebileceğimiz şeyler.

Samsung Galaxy A25 5G bir sefer daha görüldü

Samsung Galaxy A25 5G‘nin, Samsung’un kendi üretimi olan Exynos 1280 yonga seti ile donatılacağı söyleniyor. Kamera kurulumunun geride 50MP ana lens, 8MP ultra geniş lens ve 2MP makro lens; ön tarafta ise 13MP sensör içermesi bekleniyor. Aygıtın, su damlası biçiminde bir çentiği olan 6.5 inç FHD+ ekrana sahip olması öngörülüyor.

Sızıntılar, 5,000mAh bataryanın 25W süratli şarj desteğine ve USB-C temas noktasına işaret ediyor. Fiyatlandırmanın EUR 300 ile EUR 400 ortasında olması ve Samsung Galaxy A25 5G’nin iki modelde sunulması bekleniyor: 6GB RAM ve 128GB depolama, 8GB RAM ve 256GB depolama.