Redmi K70'in yeni render imajları sızdırıldı

Redmi K70’in yeni render imajları sızdırıldı

Xiaomi’nin alt markası Redmi’nin, bu ayın sonunda K70 serisi akıllı telefonları duyurması bekleniyor. Kelam konusu seri birden fazla modeli kapsayacak. K70 serisi telefonlara dair birçok ayrıntı, geçmişteki sızıntılar ve dedikodularla gündeme geldi. K70 ve K70 Pro modelleri sızdırılan imgelerde bulanık bir formda ortaya çıktı. Artık ise, Redmi K70’in sızdırılan bir görseli, yaklaşmakta olan akıllı telefonun dizaynına daha uygun bir bakış sunuyor.

Redmi K70’e ilişkin sızdırılan görsel, X kullanıcısı (@zionsanvin) tarafından paylaşıldı. Aygıtı beyaz renk seçeneği ile gösteriyor. Telefonun düz bir ekranı var ve orta hizalı delikli bir kesite sahip. Çerçeveler tüm taraflarda ince. Yaklaşan model, köşeli bir dizayna sahip.

Redmi K70’in yeni render imgeleri sızdırıldı

Arka panelde, yavaşça dışa yanlışsız çıkıntı yapan dikdörtgen bir adacık bulunuyor. Burada üç kamera sensörü ve bir LED flaş ünitesi yer alıyor; bunlar da çıkıntı yapıyor. Dikdörtgen kamera adacığı tasarımı, POCO biçimini anımsatıyor. Güç ve ses düzeyi düğmeleri aygıtın sağ tarafında yer alıyor. Redmi K70’e dair en son sızdırılan görsel, yakın vakitte sızdırılan bir imgeyle örtüşüyor.

Geçmiş raporlara nazaran, Redmi K70 ve K70 Pro sırasıyla Snapdragon 8 Gen 2 ve Gen 3 işlemcilerle güçlendirilecek. Her iki telefonun da dayanıklılık için metalik bir orta çerçeve ile donatıldığı söyleniyor. K70 ve K70 Pro’nun 5.000 ve 5.120mAh pil üniteleriyle ve 120W süratli şarj takviyesiyle gelmesi bekleniyor. Ayrıyeten, K70 serisinin HyperOS tabanlı Android 14 işletim sistemiyle piyasaya sürüleceği bildiriliyor.