Redmi K70 Gaming, Lamborghini iş birliğiyle göz kamaştırıyor

Redmi K70 Gaming, Lamborghini iş birliğiyle göz kamaştırıyor

Xiaomi, bugün Weibo üzerinden yaptığı paylaşımla Redmi x Automobili Lamborghini Squadra Corse modelini resmi olarak duyurdu. Redmi K70 x Automobili Lamborghini iş birliğiyle ortaya çıkan bu aygıt, Xiaomi Redmi’nin 10. yıl dönümü ve Redmi K70 serisi eser lansman etkinliğinde resmen tanıtılacak.

Bu iş birliği, Xiaomi’nin daha evvel Mercedes AMG Petronas F1 kadrosu ile yaptığı Redmi K50 serisi için benzeri bir paydaşlık kurmasının akabinde geliyor. Geçen yıl Şubat ayında piyasaya sürülen Redmi K50 Gaming Mercedes AMG Petronas Edition, bilhassa Mercedes F1 otomobillerinin renk şemasını yansıtan farklı bir boyama işi ile standart modellerden ayrılmıştı. Bunun yanı sıra, QHD+ 6.67 inç ekran ve Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti ile donatılmıştı.

Redmi K70 Gaming, Lamborghini iş birliğiyle göz kamaştırıyor

Henüz resmi ayrıntıları açıklanmayan Redmi x Automobili Lamborghini Squadra Corse modelinin, bilhassa oyun odaklı bu özel sürüm aygıttan neler beklenmesi gerektiği konusunda bir fikir veriyor. Redmi K70 serisi, Dimensity 8300-Ultra, Snapdragon 8 Gen 2 ve Snapdragon 8 Gen 3 yonga setleriyle donatılmış Redmi K70 e, Redmi K70 ve Redmi K70 Pro modellerinden oluşuyor. Snapdragon 8 Gen 3 yonga setine sahip Redmi K70 Pro, Geekbench üzerinde en fazla 24 GB RAM ve 1024 GB depolama kapasitesi ile görüldü. Dikkat cazibeli bir öteki özelliği ise 4000 nit parlaklık sunan ekranı.