Realme'den yeni 50W kablosuz AirVOOC şarj aygıtı uygun fiyatıyla satışa çıktı

Realme’den yeni 50W kablosuz AirVOOC şarj aygıtı uygun fiyatıyla satışa çıktı

Realme, Çin’de gerçekleştirdiği lansman etkinliğinde yeni amiral gemisi telefonu Realme GT 5 Pro‘yu tanıttı. Aktiflikte ayrıyeten yeni akıllı telefonla uyumlu olacak 50W Wireless AirVOOC şarj aygıtı da duyuruldu. Bu şarj aksesuarının özellikleri ve fiyatına bir göz atalım.

Realme 50W Wireless AirVOOC şarj aygıtı, beyaz renkli, şık bir dizayna sahip ve ön yüzünde AirVOOC markasını taşıyor. İç dizaynında, telefonun dinlendiği art kısımda iki manyetik bobin ve art tarafta küçük bir kapak altında yer alan bir devre kartı bulunuyor.

Realme’den yeni 50W kablosuz AirVOOC şarj aygıtı uygun fiyatıyla satışa çıktı

Şarj standı, şarj esnasında telefonun sıcaklığını denetim altında tutmak için hava soğutmalı bir dizayna sahip. Ayrıyeten, şarj aygıtı, çok ısınma, çok akım, çok voltaj ve başka muhtemel sıkıntılara karşı müdafaa düzenekleri sunuyor. Bilhassa, Yabancı Obje Tespiti (FOD) özelliği, metal objeleri akla yatkın tespit ediyor ve şarj sürecinde güvenliği artırmak için otomatik olarak gücü kesiyor.

Uyumluluk açısından, Realme 50W Wireless AirVOOC şarj aygıtının, AirVOOC teknolojisini destekleyen bir Realme telefonun yanı sıra, 65W PD/80W SUPERVOOC protokolünü yahut daha yükseğini destekleyen bir adaptör ve data kablosu gerektirdiğini belirtiyor.

Ayrıca, şarj aygıtı, Qi EPP sertifikalı taşınabilir telefonlar ve akıllı aygıtlar için 15W’a kadar şarj imkanı sunarken, Qi BPP sertifikalı aygıtlar için de 5W’a kadar şarj sağlıyor.