Oppo Reno 11 ve Honor 100'ün çıkış tarihleri netleşmiş olabilir

Oppo Reno 11 ve Honor 100’ün çıkış tarihleri netleşmiş olabilir

Oppo ve Honor, yaklaşan haftalarda sırasıyla Reno 11 serisi ve Honor 100 serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bilhassa sonuncusu olmak üzere bu aygıtlar hakkında bir müddettir duyumlar alıyoruz. Her iki aygıtın da Kasım ayında çıkması bekleniyor. Bir duyumcu, lansman tarihlerini ve fiyat aralıklarını öne sürdü. Ayrıntılara bir göz atalım.

Weibo’da Panda epeyce kel takma ismini kullanan bir duyumcu, Oppo Reno 11 serisi ve Honor 100 serisinin Çin’de tıpkı gün duyurulacağını belirtiyor. Ayrıyeten, bu aygıtların birebir fiyat segmentinde birbirleriyle rekabet edeceğini tabir ediyor. Ona nazaran, bu akıllı telefonlar Çin’de 23 Kasım’da piyasaya sürülecek. Dahası, ülkede yaklaşık ¥2,000 – ¥3,000 (275$415$) fiyat aralığında satışa sunulacaklar.

Oppo Reno 11 ve Honor 100’ün çıkış tarihleri netleşmiş olabilir

Duyumcunun özgün gönderisini düzenlediğini belirtmek değerli. Lansman tarihi ve fiyat aralığını kaldırmış. Artık gönderi yalnızca bu iki telefon serisinin birbirleriyle rekabet edeceğini belirtiyor. Neyse ki, bir Honor Club gönderisine nazaran marka 23 Kasım için bir lansman aktifliği planlamış. Şirket şimdi aygıtları açıklamasa da bunların muhtemelen Honor 100 modelleri olması bekleniyor.

Öte yandan, Oppo yeni HyperTone kamera sistemini, Reno 11 serisi ve öteki telefonlar için Hasselblad tarafından ayarlanmış olarak duyurdu. Digital Chat Station, yeni kuşak Reno’nun Kasım sonuna kadar resmi olarak duyurulacağını sav ediyor. Bu nedenle, duyumcunun önerdiği üzere her ikisinin de tıpkı gün duyurulması bizi şaşırtmaz.