OnePlus 12'nin bir özelliği daha netleşti! Değişik bir telefon!

OnePlus 12’nin bir özelliği daha netleşti! Değişik bir telefon!

OnePlus Çin Lideri Li Jie, yakında piyasaya sürülecek olan OnePlus 12’nin etkileyici görüntüleme yetenekleri hakkındaki fikirlerini Weibo üzerinden paylaştı. Li Jie, OnePlus 12’nin, şirketin sonraki jenerasyon Ultra-Vizyon Görüntüleme Sistemini tam donanımlı olarak barındıracak birinci amiral gemisi olacağını açıkladı. Paris cephesinden geri gönderilen fotoğraf malzemeleriyle tanıştığını belirterek, yeni görüntüleme yetenekleri için beklentiyi artırdı.

Heyecan verici bir iştirakte, OPPO ve Hasselblad zati 2024 yılında hesaplamalı fotoğrafçılığı devrimleştirecek yenilikçi bir Ultra-Vizyon Görüntüleme Sistemi geliştirmek için bir ortaya gelmiş durumda. Bu ilerlemenin tanıtımı OPPO’nun Find X7 serisiyle yapılacak ve estetik ve görüntüleme efektleri tarafından yönlendirilen teknolojide değerli bir sıçrama işaret ediyor.

OnePlus 12’nin bir özelliği daha netleşti

Merakı artıran bir öbür gelişme olarak, @Sony Semiconductor – LYTIA Resmi Weibo, Sony’nin son teknoloji eseri ve görüntüleme efektlerinin OnePlus 12’ye entegre edileceğini doğruladı. Bu iş birliği, ışığın oyunu aracılığıyla hoşluğu artırma odaklı taşınabilir görüntüleme alanında yeni bir periyodun başlangıcını işaret ediyor. Öne çıkan kıymetli bir özellik, Sony ve OnePlus ortasındaki ortak uğraş sonucu ortaya çıkan yüksek kaliteli LYTIA sensörünün tanıtımı, OnePlus 12’yi bu ihtilal niteliğindeki teknolojiyi barındıran dünyadaki birinci öncü yaparak.

OnePlus 12’nin, sonraki kuşak Ultra-Vizyon Görüntüleme Sistemi ve Sony LYTIA sensörü üzere en üst seviye teknolojileri entegre etme konusundaki kararlılığı, onu son derece rekabetçi akıllı telefon pazarında güçlü bir oyuncu pozisyonuna getiriyor. Fotoğrafçılık ve teknoloji meraklıları, eşsiz bir görüntüleme tecrübesi vaat eden OnePlus 12’nin resmi çıkışını sabırsızlıkla bekliyor.