Oppo Pad Air 2'nin detayları ortaya çıktı

Oppo Pad Air 2’nin detayları ortaya çıktı

OPPO, 23 Kasım’da Reno 11 serisi akıllı telefonlarını ve OPPO Pad Air 2’yi tanıtmaya hazırlanıyor. Birinci eser, Reno 10 serisinin devamı olarak gelirken, ikinci eser ise geçen yılın Pad Air modelinin ardılı olarak bekleniyor. Önümüzdeki haftaki lansman öncesinde, marka resmi Weibo hesabında paylaştığı tanıtımlarla yaklaşan tabletin kimi kıymetli ayrıntılarını ortaya koydu.

OPPO Pad Air 2‘nin ekran özelliklerine dair yapılan tanıtımlarda, tabletin 2.4K ekran çözünürlüğüne sahip olacağı doğrulandı. Tabletin, ziyanlı mavi ışığın yüzde 60’ını filtrelediği ve sıradan LCD’lerle karşılaştırıldığında tehlikeleri yarıdan fazla azalttığı belirtiliyor. Tablet ayrıyeten, melatonin baskısını azaltmak için renk sıcaklığını makul ayarlayarak göz muhafazası ve rahat uyku sağlıyor.

Oppo Pad Air 2’nin detayları ortaya çıktı

Yeni tanıtımlar, OPPO Pad Air 2 hakkında diğer ayrıntılar açıklamıyor. Fakat, yaklaşmakta olan bu eserin, geçen ay Hindistan’da tanıtılan OnePlus Pad Go’nun yine markalandırılmış bir versiyonu olduğu görünüyor. Şayet bu doğruysa, OPPO Pad Air 2‘nin çift tonlu art panel tasarımı ve 8MP ön ve art kameralarla gelmesini bekleyebiliriz.

Cihaz, Helio G99 SoC ile güçlendirilecek ve 8GB RAM ile 256GB depolama kapasitesine sahip olacak. OnePlus Pad Go, 8,000mAh pil ünitesi ve 33W süratli şarj takviyesiyle destekleniyor ve WiFi ve 4G LTE seçenekleri sunuyor. OPPO Pad Air 2, Çin’de şimdiden ön siparişe açılmış durumda.