OnePlus Open'ın son güncellemesi ona dayanılmaz bir özellik kazandırdı

OnePlus Open’ın son güncellemesi ona dayanılmaz bir özellik kazandırdı

OnePlus, geçtiğimiz ay global pazarlarda birinci katlanabilir telefonu OnePlus Open’ı tanıttı. Aygıt, Kuzey Amerika ve Hindistan pazarlarında rekor bir günlük satış sayısına ulaştı. Ay içerisinde birinci güncellemesini alan aygıt, çeşitli iyileştirmeler getirdi. Artık ise marka, eSIM dayanağı ile birlikte yeni değişiklikler sunan yeni bir güncelleme yayınlıyor. İşte bu bahis hakkında bilmeniz gereken her şey.

OnePlus Open için yayınlanan yeni güncelleme etaplı bir halde dağıtılıyor. Bu nedenle tüm aygıtlara ulaşması biraz vakit alabilir. Son güncelleme, CPH2551_13.2.0.116 sürüm numarasına sahip ve boyutu 301.17MB. İşletim sistemi hala Android 13 tabanlı.

OnePlus Open zati eSIM kontağını destekliyor. Fakat, Hindistan üzere birtakım pazarlarda bu özellik etkinleştirilmemişti. Yeni güncelleme, bu fonksiyonu aktifleştiriyor. Bilgilendirme yapmak gerekirse, eSIM, fizikî SIM kartlara bir alternatif olarak dijital bir SIM’dir.

OnePlus Open’ın son güncellemesi ona harikulade bir özellik kazandırdı

eSIM kullanımının, ikinci fizikî SIM’i devre dışı bırakacağını ve eSIM devre dışı bırakıldığında tekrar etkinleştirilebileceğini belirtmek değerli. eSIM eklemek için bir EID gereklidir. Bu, Aygıt Hakkında > Durum > EID kısmından bulunabilir.

eSIM fonksiyonelliğine ek olarak, OnePlus Open’ın telefoto kamerası da daha yüksek zumda çekilen fotoğraflar için artırılmış netlik alıyor. Fotoğrafların Foto ve Pro modda daha güzel renk doğruluğuna ve geliştirilmiş tonlara sahip olduğu da belirtiliyor.

Son güncelleme ayrıca, sistem stabilitesi ve performansında iyileştirmeler getiriyor. Kapağın ekranında We Chat’teki profil fotoğrafını tutarken yaşanan yavaş karşılık sıkıntısını ve Fotoğraflardaki silgi aracı ile ilgili tepkisizlik meselesini düzeltiyor.