OnePlus Pad Neo özellikleri ile rakiplerine meydan okuyor

OnePlus Pad Neo özellikleri ile rakiplerine meydan okuyor

Geçen ay OnePlus, OnePlus Pad Go tabletini Hindistan pazarında tanıttı. Artık ise kardeş markası Oppo, bu tableti farklı bir isimle global pazarda tanıtmaya hazırlanıyor. Daha evvelki SIRIM ve NBTC sertifikalarından, bu tabletin Oppo Pad Neo olarak adlandırılacağını biliyoruz. Artık ise tablet, IMDA sertifikasyon web sitesinde de ortaya çıktı.

TheTechOutlook, Oppo Pad Neo’yu OPD2302 model numarasıyla IMDA sertifikasyon web sitesinde tespit etti. Bu, tabletin yakında Singapur’da piyasaya sürüleceğini doğruluyor. Listeleme, ayrıyeten tabletin WiFi ve Bluetooth kontaklarıyla uyumlu olduğunu da gösteriyor. Ne yazık ki, tablet hakkında ek ayrıntılar şu anda hudutlu. Lakin, geçen ay yapılan bir SIRIM sertifikası, tabletin 4G varyantına da sahip olacağını göstermişti. İşte tabletten bekleyebileceğiniz öteki özellikler.

OnePlus Pad Neo özellikleri ile rakiplerine meydan okuyor

Oppo Pad Neo‘nun 11.35 inçlik bir LCD ekranı olması ve 2.4K çözünürlük ile 7:5 en-boy oranı sunması bekleniyor. Tablet, 8GB RAM ile donatılacak ve muhtemelen 256GB depolama seçeneği sunacak, 128GB varyantı da olabilir. Aygıtı, Helio G99 yonga setiyle güçlendirebilir ve 8,000mAh batarya USB-C şarjıyla desteklenebilir.

Kamera kısmında, 8MP ön kamera ve 8MP art kamera beklentileri var. Ses özellikleri, dört hoparlör ve Dolby Atmos takviyesi içerebilir. OxygenOS 13.2 tabanlı Android 13 işletim sistemi üzerinde çalışacak olan tablet, genişletilebilir depolama için bir microSD kart yuvasına sahip olabilir.