OnePlus Buds 3'ün özellikleri sızdırıldı

OnePlus Buds 3’ün özellikleri sızdırıldı

Bugün, OnePlus 12’nin lansman tarihi hakkında bilgi aldık. Artık ise, markanın yakında çıkacak olan TWS kulaklıkları, FCC sertifikasyon web sitesinde tespit edildi. OnePlus Buds 3‘ün sızdırılan görselleri bu yıl Eylül ayında ortaya çıkmış ve birinci bakışta birkaç kıymetli ayrıntısı bizlere sunmuştu. Artık ise, ses aygıtının FCC’deki görünümü, evvelki sızıntı ile uyumlu birtakım ayrıntıları doğruluyor. Listeleme, yaklaşmakta olan eserin yakın vakitte piyasaya sürüleceğine dair ipuçları da veriyor.

OnePlus Buds 3, FCC’de E509A model numarası ile listelendi. Kesin isim belirtilmemiş olsa da, bunların OnePlus tarafından üretilen kablosuz kulaklıklar olduğu açıklandı. Sertifikasyon listesinden elde edilen şematikler, yaklaşan TWS kulaklıkların yarı-kulak içi dizayna ve silikon kulak uçlarına sahip olacağını gösteriyor. Aygıtın saklama ve şarj kutusu da kare halli olup, evvelki modeline misal.

FCC sertifikasına nazaran, OnePlus Buds 3, her bir kulaklık 58mAh hücre ile desteklenen 520mAh’lik bir pil ünitesiyle güçlendirilecek. Bu, evvelki sızıntıda bahsedilen özelliklere benzeri. Listeleme, ses aygıtı hakkında ek bilgi vermiyor.

OnePlus Buds 3‘ün, 4 Aralık’ta Çin’de düzenlenecek bir aktiflikte OnePlus 12 akıllı telefon ile birlikte tanıtılıp tanıtılmayacağı şimdi bilinmeyen. Hatırlanacağı üzere, Buds 2 Pro daha evvel bu yıl global olarak piyasaya sürülmüştü.

Önceki sızıntılara nazaran, OnePlus’ın Buds 3′te, evvelki modellerde bulunan çift tonlu tasarımı terk etmesi bekleniyor. Kulaklıkların evvelki modelden daha hafif, yaklaşık 4.77 gram tartısında olacağı belirtiliyor. Kulaklıklar ve kutuları IP55 ve IPX4 sertifikalı olacak. Buds 3’ün çift şoförlere, 48dB ANC’ye, Google Süratli Eşleştirmeye ve toplam 33 saat pil ömrüne sahip olacağı bildiriliyor.