OnePlus 12'nin RAM ve depolama seçenekleri lansmandan evvel sızdırıldı

OnePlus 12’nin RAM ve depolama seçenekleri lansmandan evvel sızdırıldı

OnePlus, bugün yaptığı bir duyuruyla, OnePlus 12’yi 5 Aralık’ta Çin’de piyasaya süreceğini açıkladı. Marka, yaklaşan amiral gemisi serisinin birinci resmi imajını de paylaştı. OnePlus, ayrıyeten resmi Weibo hesabında, yeni jenerasyon aygıtın RAM ve depolama kapasitesini ortaya koyan bir teaser yayınladı. Artık de, şirket OnePlus 12 için global pazarlarda resmi web sitesinde özel bir sayfa hazırladı.

OnePlus 12’nin mikrositesi, akıllı telefonun global pazarlardaki lansman tarihini açıklamıyor. Lakin, aygıtın mermer gibisi desen dizayna sahip bir Yeşil renk seçeneği ile geleceğini doğruluyor. Yarım hap formundaki çıkıntılı kamera modülü, periskop lens dahil üç sensörü barındırıyor. Telefonun ince bir profili var. Muhtemelen OnePlus, yaklaşan amiral gemisinin ana özelliklerini ve özelliklerini bu özel sayfada ve şirketin toplumsal medya hesaplarında da tanıtacaktır.

OnePlus 12’nin RAM ve depolama seçenekleri lansmandan evvel sızdırıldı

Daha evvel bir sızıntıcı, OnePlus 12‘nin memleketler arası pazarlarda Ocak 2024’te piyasaya sürülebileceğini açıklamıştı. Hatırlanacağı üzere, yaklaşan aygıtın evvelki modeli olan OnePlus 11, bu yıl Şubat ayında global olarak piyasaya sürülmüştü.

Diğer bir haberde, OnePlus, Weibo üzerinden OnePlus 12’nin 24GB LPDDR5X RAM ve 1TB UFS 4.0 depolama kapasitesine sahip olacağını paylaştı. Zati Snapdragon 8 Gen 3 işlemci tarafından desteklendiği onaylandı. Yaklaşan amiral gemisinde bulunacak öbür özellikler ortasında, 2K çözünürlüklü 6.8 inç BOE X1 ekran, 2,600 nit’e kadar tepe parlaklık, Sony LYT 808 ana kamera ve HyperTone kamera sistemi bulunuyor.