Meizu'dan yeni marka altında akıllı yüzük tanıtımı

Meizu’dan yeni marka altında akıllı yüzük tanıtımı

Meizu, sonbahar etkinliğinde bir dizi yeni eser tanıttı. Bu eserler ortasında Meizu 21 amiral gemisi akıllı telefon, Meizu DreamCar ve MYVU isminde yeni bir marka bulunuyor.

MYVU markası altında Meizu, iki yeni eser tanıttı: MYVU Discovery AR akıllı gözlükler ve MYVU Akıllı Yüzük. Akıllı yüzük, MYVU Discovery AR gözlükleriyle uyumlu bir formda tasarlanmış ve sezgisel jest denetimi sağlayarak kesintisiz bir karma gerçeklik tecrübesi sunuyor.

Dış yüzeyi seramik kaplama, iç yüzeyi paslanmaz çelik olan akıllı yüzük, IPX7 su geçirmezlik derecesine sahip. Bu da yüzüğün sıçramalara, yağmura ve hatta kazara suya düşmeye karşı sağlam olduğu manasına geliyor. 17 ila 22mm ortasında değişen dört farklı boyutta sunulan MYVU Yüzük, çok çeşitli parmak boyutlarına rahatça ahenk sağlıyor.

Meizu’dan yeni marka altında akıllı yüzük tanıtımı

MYVU Discovery AR gözlüklerinin bir uzantısı olarak MYVU Yüzük, kullanıcılara sezgisel jest denetimi sunarak karma gerçeklik tecrübesiyle problemsiz bir biçimde etkileşim kurmalarını sağlıyor. Kolay parmak hareketleriyle kullanıcılar, müzik oynatmayı denetim edebilir, görüntülerde gezinebilir, iletilere karşılık verebilir ve gözlüklerini çıkarmadan öbür vazifeleri yerine getirebilir.

MYVU Discovery AR gözlüklerinin kendisi de dokunmatik etkileşim, uygulama etkileşimi ve Aicy sesli etkileşim olmak üzere çeşitli etkileşim yolları sunuyor. Bu etkileşim yaklaşımı, kullanıcıların karma gerçeklik tecrübelerini mümkün olan en doğal ve uygun yoldan denetim etmelerini sağlıyor.