John Wick 5 geliyor! Üretimci muştuyu verdi!

John Wick 5 geliyor! Üretimci muştuyu verdi!

Aksiyon ve tansiyon tipindeki John Wick serisi, sinema dünyasında büyük bir hayran kitlesi kazanmış ve devam sinemalarıyla de başarıyı sürdürmüştü. Serinin imalcisi olan Basil Iwanyk, merakla beklenen 5. sinemanın ayrıntıları hakkında konuştu ve John Wick hayranlarını heyecanlandıracak açıklamalarda bulundu.

Iwanyk, yeni sinemayla ilgili olarak “Eğer öbür bir John Wick filmi olacaksa, ki ben olacağına inanıyorum, şimdi ne olduğunu bilmiyoruz lakin inanıyorum. Büsbütün diğer bir şey olacakmış üzere hissediyorum. Bir sonraki John Wick öteki bir fasıl olacak. John Wick 4‘ten 6 ay sonrası üzere olmayacak.” tabirlerini kullandı.

John Wick 5 geliyor! Üretimci muştuyu verdi!

Bu açıklamalar, John Wick hayranlarını 5. sinemanın neler sunacağı konusunda heyecanlandırdı. Iwanyk’ın tabirleri, serinin yeni bir taraf alacağını ve karakterin maceralarının sıradışı bir biçimde devam edeceğini işaret ediyor. John Wick’in dünyası, dövüş sahneleri ve karakter derinliği, serinin izleyicileri tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

John Wick, Keanu Reeves tarafından canlandırılan efsanevi bir suikastçı karakteri olarak tanınıyor. Serinin evvelki sinemaları, aksiyon sahneleri, görsel efektleri ve özgün öyküsüyle övgü almıştı. 5. sinemanın çıkışıyla birlikte, serinin ne istikamette ilerleyeceği ve yeni karakterlerle nasıl zenginleşeceği merak konusu olmuştu.

Iwanyk’ın açıklamaları, John Wick serisinin yalnızca bir devam sineması olmadığını, yeni bir öykü faslına geçiş yapacağını gösteriyor. Bu, serinin hayranlarını daha fazla aksiyon, gizem ve macera ile büyülemeyi hedefliyor üzere görünüyor.