iQOO 12 serisinin kamera çekim örnekleri ortaya çıktı

iQOO 12 serisinin kamera çekim örnekleri ortaya çıktı

iQOO, Çin’de 7 Kasım’da amiral gemisi iQOO 12 serisi akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Lansman öncesinde, marka bu akıllı telefonlar hakkında toplumsal medya üzerinden ayrıntıları paylaşmaya başladı.

Son yayınladıkları örnek fotoğraflar ile iQOO 12 ve 12 Pro‘nun kameraları hakkında ipuçları verildi. iQOO 12 serisinin, 144Hz tazeleme suratına sahip 6.78 inçlik bir ekranla geleceği bildiriliyor. Standart iQOO 12, optik ekran içi parmak izi okuyuculu 1.5K çözünürlüğünde bir ekran sunarken, iQOO 12 Pro ise, ultrasonik ekran altı parmak izi sensörlü 2K çözünürlüğünde kavisli kenarlı bir E7 AMOLED Samsung ekran ile donatılmış.

iQOO 12 serisinin kamera çekim örnekleri ortaya çıktı

Her iki telefon da Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti ile güçlendirilmiş ve oyuncular için geliştirilmiş Q1 e-spor yongası ile birlikte geliyor. Ayrıyeten, simetrik üç boyutlu çift stereo hoparlörler, Hi-Res Audio ve Hi-Res Audio Wireless takviyesi ile etkileyici bir ses tecrübesi sunuyorlar.

Oyun oynarken aygıtları serin tutmak için, dört bölge ısı dağıtım sistemi ve %40 daha büyük VC buhar odası bulunuyor. Seri, su ve toz direnci için IP68 sertifikasına sahip ve Android 14 tabanlı Origin OS 4 ile çalışıyor.