Infinix Note 40 Pro, bomba üzere özelliklerle geliyor

Infinix Note 40 Pro, bomba üzere özelliklerle geliyor

Infinix, farklı pazarlar için yeni aygıtlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Marka, Infinix Smart 8 HD’yi 8 Aralık’ta duyuracağını onayladı. Bu ortada, Hot 40i, Hot 40 ve Hot 40 Pro modelleri Google Play Konsolu, Bluetooth SIG sertifikasyonu, FCC ve başka kimi sertifikasyon veritabanlarında görüldü. Bu, Hot 40 serisinin Aralık ayında piyasaya sürülebileceğini gösteriyor. Bu yıl piyasaya sürülmesi beklenen bir diğer telefon ise Infinix Note 40 Pro. Bunun nedeni, aygıtın Bluetooth SIG otoritesi tarafından da sertifikalandırılmış olması.

Infinix Note 40 Pro‘nun Bluetooth sertifikası, aygıtın X6580 model numarasına sahip olduğunu ve Bluetooth 5.3’ü desteklediğini ortaya koydu. Bluetooth SIG sertifikası çoklukla bir aygıtın resmi olarak piyasaya sürülmesinden evvelki son adımlardan biridir. Münasebetiyle, Note 40 Pro‘nun piyasaya çıkması için bir yahut iki ay sürebilir. Ne yazık ki, söylenti dünyası şimdi aygıt hakkında öbür bir şey açıklamadı.

Infinix Note 40 Pro, Bluetooth SIG sertifikasyonunu aldı

Infinix, Note 30‘da şarj özelliklerine odaklanarak, bypass şarjı ve 68W’a kadar süratli şarj (Note 30 VIP) üzere özellikler sundu. Bu nedenle, Note 40 Pro’nun da şarj yeteneklerine vurgu yapması ve süratli şarj teknolojisinde yenilikçi özellikler ve ilerlemeler getirerek genel kullanıcı tecrübesini geliştirmesi bekleniyor.

Diğer yaklaşmakta olan Infinix telefonlarına gelince, Hot 40i, Hot 40 ve Hot 40 Pro sırasıyla Unisoc T606, Helio G88 ve Helio G99 yonga setleri ile gelecek. Hot 40i, HD+ ekran ve 4 GB RAM ile donatılacakken, Hot 40 ve 40 Pro FHD+ ekran ve 8 GB RAM ile donatılacak. Tüm seri, XOS tabanlı Android 13 üzerinde çalışacak. Ek olarak, şirket Infinix Buds NC kulaklıkları üzerinde de çalışıyor ve bu eser de Bluetooth SIG otoritesi tarafından onaylandığı için yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor.