Infinix Hot 40'ın tasarımı ve özellikleri sızdırıldı

Infinix Hot 40’ın tasarımı ve özellikleri sızdırıldı

Infinix, Suudi Arabistan’da Hot 40i akıllı telefonunu piyasaya sürdü. Marka, Hot 40 serisini 9 Aralık’ta Afrika pazarlarına sunmayı planlıyor. Resmi tanıtımdan evvel, Infinix Hot 40’ın sızdırılan canlı manzaraları, aygıtın dizaynını ve birtakım değerli özelliklerini ortaya çıkardı. Yakında piyasaya sürülecek olan bu model, Hot 30’un halefi olarak gelmekte. İşte Infinix Hot 40 hakkında bilmeniz gereken tüm ayrıntılar.

Sızdırılan canlı imajlar, Infinix Hot 40’ı, köşeleri yuvarlatılmış çıkıntılı kare bir kamera modülü ile gösteriyor. Manzara tam olarak net olmasa da, aygıtın üç lens ve bir LED flaş ünitesi içereceği anlaşılıyor. Telefon, beyaz renk seçeneği ile görülüyor.

Infinix Hot 40’ın tasarımı ve özellikleri sızdırıldı

Bu ortada, sızdırılan perakende kutu imgesi, Infinix Hot 40’ın temel özelliklerini doğruluyor. Aygıt, 128GB dahili depolama alanı ile sunulacak ve 16GB RAM’e sahip olacak; bunun 8GB’ı fizikî, öteki 8GB ise sanal olacak. Yakından incelendiğinde, yaklaşmakta olan aygıtın MediaTek Helio G88 işlemci ile güçlendirileceği doğrulanıyor. 5,000mAh pil kapasitesi ve 33W süratli şarj dayanağı ile gelecek.

Sızdırılan imaj ayrıyeten Infinix Hot 40’ın 6.75 inçlik bir ekranla ve 90Hz yenileme suratı ile donatılacağını ortaya koyuyor. Aygıtın muhteşem gece fotoğrafçılığı özelliklerine sahip 50MP ana kamera sensörü bulunacak.

Infinix Hot 40 hakkında resmi detayları önümüzdeki hafta öğrenmeyi bekliyoruz.