Honor Magic 6 serisi o denli bir kamera ile geliyor ki!

Honor Magic 6 serisi o denli bir kamera ile geliyor ki!

Honor, elektrikli araç pazarında heyecanla beklenen modeli SU7’yi tanıtmaya hazırlanıyor. Yakın vakitte, Çin hükümeti düzenleyici bir kurumu aracılığıyla SU7’nin birinci imajları ortaya çıktı ve bu, 2024’ün birinci yarısında yapılması planlanan kamuoyuna açık tanıtımından evvel büyük bir heyecan yarattı.

Stratejik bir adım olarak, Honor, EV’nin direkt üretimini üstlenmeyi tercih etmedi. Bunun yerine, bu sorumluluk ünlü devlete ilişkin Çinli araba üreticisi Beijing Automotive Industry Holding Co. (BAIC)’ya verildi. Bu işbirliği, Xiaomi’nin rekabetçi elektrikli araçlar alanına girişinde BAIC’i ana üretim ortağı olarak konumlandırıyor ve daha evvel yapılan iddiaları doğruluyor.

Xiaomi Grubu’nun ortağı ve lideri Lu Weibing, Xiaomi Auto’nun ilerlemesi hakkında bilgi vererek projenin beklentileri aştığını açıkladı. Gelecek yılın birinci yarısında planlanan resmi çıkış, hem teknoloji meraklıları hem de otomotiv sanayisi içindeki gözlemciler tarafından merakla bekleniyor.

Honor Magic 6 serisi o denli bir kamera ile geliyor ki!

Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı, Xiaomi’nin yaklaşan aracı SU7’nin imajlarını yayınladı. Coupe gibisi özelliklere sahip olacağı kestirim edilen bu sedan, kapalı bir ızgara ve ön tarafta keskin far modüllerine sahip farklı bir tasarım sergiliyor. Aracın art kısmı, bagajın sol alt köşesinde ikonik “Xiaomi” logosu ve dikkat alımlı daima art ışıklarla süslenmiş. Araç hakkında verilen bilgiler, Beijing Automotive Group Off-road Vehicle Co., Ltd. tarafından sunulmuş.

Xiaomi’nin otomotiv pazarına girişi, şirketin kendisini çeşitli teknolojik alanlarda ana oyuncu olarak pozisyonlandırma stratejisinin bir modülü. Bu stratejik atılım, Xiaomi’nin inovasyon hudutlarını zorlama ve eser yelpazesini çeşitlendirme taahhüdünü vurguluyor.

Xiaomi Auto’nun resmi lansmanı için hazırlıkları sürerken, teknoloji dünyası elektrikli araç pazarında yeni bir oyuncunun tanıtımını merakla bekliyor. Eşsiz tasarımı ve stratejik üretim paydaşlığı ile SU7, süratle gelişen MESKEN pazarına katkıda bulunmaya hazırlanıyor.