Honor Magic 6 artık satışa hazır!

Honor Magic 6 artık satışa hazır!

Honor, Magic 6 serisi akıllı telefonları üzerinde çalışıyor üzere görünüyor. Bu serinin en az dört model içermesi bekleniyor: Magic 6, Magic 6 Pro ve Magic 6 Ultimate. Söylentilere nazaran Magic 6 serisi Ocak 2024’te tanıtılacak. Beklenen lansmandan evvel, standart model Çin’deki 3C otoritesinden onay aldı.

Honor Magic 6‘nın “Bvlgari” kod ismiyle anıldığı ve BVL-AN00 model numarasının Magic 6 ile ilişkilendirildiği bildiriliyor. Pro ve Ultimate modellerinin ise BVL-AN16 ve BVL-AN20 model numaralarına sahip olduğu söyleniyor. 3C sertifikası aldığı ekran manzarasında görüldüğü üzere, Magic 6 aygıtı sertifikayı almış durumda.

Honor Magic 6 artık satışa hazır!

Sertifika, Magic 6‘nın HN-110600C00 / HW-110600C02 güç adaptörü ile birlikte geleceğini ve bu adaptörün 66W süratli şarjı destekleyeceğini ortaya koyuyor. Daha evvel Magic 5, Magic 5 Pro ve Magic 5 Ultimate modellerinin de 66W şarj takviyesiyle geldiğini hatırlatmakta yarar var. Pro ve Ultimate modelleri 50W kablosuz şarj takviyesi sunuyor. Magic 6 Pro ve Magic 6 Ultimate’ın selefleri üzere tıpkı kablolu ve kablosuz şarj özelliklerini sunup sunmayacağı şimdi bilinmiyor.

Magic 6 serisinin Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti ile donatılacağı ağır halde söyleniyor. Magic 6 serisinin bir inç OmniVision OV50K birincil kamera ile donatılacağı speküle ediliyor. Bu kamera ile OPPO Find X7 Pro, Vivo X100 Pro+ (veya Ultra) ve Xiaomi 14 Ultra üzere aygıtlarla rekabet etmesi bekleniyor. Bu aygıtların hepsi bir inç LYT-900 Sony kamera sensörüne sahip olacakları kestirim ediliyor. Magic 6‘nın ayrıyeten ekranında merkezi pozisyonlandırılmış hap formunda bir kesik bulundurması ve uydu bağlantısı takviyesi sunması bekleniyor.