Honor Choice Earbuds X5'in özellikleri muhakkak oldu

Honor Choice Earbuds X5’in özellikleri muhakkak oldu

Honor, birkaç ay önce Honor 90 akıllı telefonu ile Hindistan pazarına geri döndü. Marka, şu anda ülkede yeni aygıtlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yakın vakit evvel, Honor X9b modeli, Hindistan’da piyasaya sürüleceğine işaret eden BIS sertifikasyon sitesinde tespit edildi. Artık ise yeni bir gelişme olarak Honor’un Choice Earbuds X5 isminde bir TWS kulaklık modelini de Hindistan’da piyasaya sürmeyi planladığı görülüyor. Bu bilgi, X kullanıcısı @ZionsAnvin tarafından paylaşıldı. Aşağıda daha fazla ayrıntıya yer verdik.

ZionsAnvin, yaklaşan Diwali festivali hasebiyle Htech tarafından kendisine gönderilen ikram sepetinin fotoğraflarını paylaştı. Kutu, Honor Choice Earbuds X5 dahil çeşitli ikramlar içeriyor. Bir öbür fotoğraf ise TWS kulaklıklara daha yakından bir bakış atılmasını sağlıyor. Perakende kutusu, ses aygıtının faal gürültü engelleme özelliğine, 35 saat pil ömrüne ve Bluetooth 5.3 stabil ilişkisine sahip olduğunu ortaya koyuyor. Kutuda görüldüğü üzere, kulaklıklar kulak içi dizayna ve silikon kulak uçlarına sahip ve çakıl taşı şeklinde bir kutu içinde geliyor.

Honor Choice Earbuds X5’in özellikleri belirli oldu

Honor Choice Earbuds X5‘in görünümü, aygıtın yakın gelecekte Hindistan’a gelme ihtimalini güçlendiriyor. Lakin marka şimdi aygıtın piyasaya sürülüş ayrıntılarını resmi olarak açıklamadı. Not edilmesi gereken bir öteki nokta ise, yakında piyasaya sürülecek olan TWS kulaklıkların, bu yıl Mayıs ayında Çin’de piyasaya sürülen Honor Earbuds X5‘ten farklı görünmesidir.

Honor Earbuds X5, AirPods’a benzeri bir dizayna sahiptir. 13.4mm şoföre ve çevresel gürültü engellemeye sahip olan bu kulaklıklar, çoklu irtibat noktasını da desteklemekte ve 27 saat pil ömrü sunacakları sav edilmektedir.