Honor 100 ve 100 Pro'nun gerçek imgeleri ortaya çıktı

Honor 100 ve 100 Pro’nun gerçek imgeleri ortaya çıktı

Honor’un heyecanla beklenen Honor 100 serisi, resmi olarak 23 Kasım’da piyasaya sürülecek. Bu seri, Honor 100 ve Honor 100 Pro modellerini içeriyor ve her iki model ortasındaki tasarım farklılıkları dikkat çekiyor. Honor 100 Pro’nun bilhassa eşsiz tasarım ögeleriyle öne çıkıyor.

Honor 100, siyah, beyaz ve degrade olmak üzere üç renk seçeneği sunuyor. Klasik dikdörtgen halinde bir kamera nizamına sahip olan bu model, şık bir yarı dairesel dekoratif bantla süslenmiş. Ortada iki kamera yer alıyor.

Diğer yandan Honor 100 Pro, siyah ve beyaz klasik renklerin yanı sıra mavi ve mor olmak üzere iki çift tonlu renk seçeneği sunuyor. Pro modelini ayıran en büyük özellik, art panelde cam ve düz derinin birleştirilmesiyle oluşturulan yenilikçi materyal kullanımı. Bu alışılmadık yaklaşım, üretim sürecinde zorluklar yaratmakla birlikte aygıta sofistike bir dokunuş katıyor.

Honor 100 ve 100 Pro’nun gerçek imgeleri ortaya çıktı

Honor 100 Pro‘nun kamera modülü, klâsik dizaynlardan ayrılıyor ve Möbius halkasından ilham alan bir halde tasarlanmış. Karışık görünüşüne karşın, bu tasarım sonsuz bir döngüyü temsil ediyor ve telefonun estetiğine sembolik bir mana katıyor. Yakından incelendiğinde, Honor 100 Pro’nun art tarafında, OIS (Optik İmaj Sabitleme) özelliği ile desteklenen 50 megapiksel ana kamera da dahil olmak üzere üç kamera bulunuyor.

Sızıntıya nazaran, Honor 100 modeli Snapdragon 7 Gen 3 yonga seti ile, Honor 100 Pro ise Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ile donatılacak.