Honor 100 serisinin neredeyse tüm ayrıntıları netleşti

Honor 100 serisinin neredeyse tüm ayrıntıları netleşti

Huawei’den ayrıldıktan sonra Honor, her altı ayda iki kuşak numara serisi akıllı telefonları piyasaya sürmeye başladı. Bu seriler, şu anda markanın en çok satan eserleri ortasında yer alıyor. Bu nedenle şirket, Hindistan’da tekrar piyasaya sürülürken bu seriyi birinci olarak tanıttı.

Şimdi ise Honor 90 serisinin üzerinden altı ay geçmişken, marka Honor 100 serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu yeni serinin tanıtımı bu hafta sonunda gerçekleşecek.

Son birkaç gündür bu telefonlar hakkında birçok sızıntı ve resmi tanıtım gördük. Elimizdeki bilgiler ışığında, bu yeni aygıtlar hakkında her şeyi detaylandıran bir makale hazırladık.

Hadi, ne vakit tanıtılacaklarına, nasıl görüneceklerine, hangi özelliklere sahip olacaklarına ve varsayımı fiyatlarına bir göz atalım.

Honor 100 serisinin neredeyse tüm ayrıntıları netleşti

Honor 100 serisi, 23 Kasım’da Çin’de tanıtılacak. Aktiflik, GMT+8’e nazaran 13:30’da başlayacak ve Çin’in önde gelen görüntü akış platformlarında ve ülkenin en büyük mikroblog platformu Weibo’da canlı yayınlanacak.

Honor 100 serisi, 2021’deki Honor 50’den bu yana ailede büsbütün yeni bir tasarım getiren birinci jenerasyon olacak. Aygıtlar artık iki büyük dairesel kamera modülü ile gelmeyecek.

Bunun yerine, hem standart hem de pro modelleri farklı dizaynlara sahip olacak. Pro varyantı, üç sensörlü bir oküler kamera modülüne sahip olacak. Standart model ise, iki sensör içeren yarım daire biçiminde bir dikdörtgen adaya sahip olacak.

Standart Honor 100, art panelde cam bir yüzeye sahip olacak ve siyah, beyaz ve degrade seçenekleri ile sunulacak. Başka yandan, Honor 100 Pro’nun gerisi bir yanda cam, başka yanda yapay deri içerecek. Siyah, beyaz, cyan ve mor renklerde sunulacak.