Honor 100 serisi sertifikasyon sürecinde görüldü

Honor 100 serisi sertifikasyon sürecinde görüldü

Honor, göz alıcı yeni serisi Honor 100’ü piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Honor 90 serisinin devamı niteliğindeki bu yeni seride, Honor 100, Honor 100 Pro ve Honor 100 GT olmak üzere üç aygıt bulunacak. Şimdi resmi bir lansman tarihi açıklanmasa da, yakın tarihli sızıntılar Honor 100 serisinin Kasım ayının sonlarına hakikat tanıtılacağını işaret ediyor.

Meraklı bekleyiş devam ederken, Honor 100 serisine ilişkin olduğu düşünülen MAA-AN10 ve MA-AN00 model numaralarına sahip iki aygıt, Çin’de 3C sertifikası aldı. Bu sertifika, aygıtların 100W süratli şarj takviyesi ve 5G kontağına sahip olacağını ortaya koyuyor.

Honor 100 serisi sertifikasyon sürecinde görüldü

3C sertifikası, süratli şarj ve 5G özellikleri dışında rastgele bir ayrıntı açıklamasa da, piyasadaki duyumculara nazaran Honor 100 serisi, 1.5K çözünürlükte bir ekran, göz müdafaaya yönelik yüksek frekanslı karartma ve Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 2 yonga setine sahip olacak. Ayrıyeten, aygıtların çift ön kamera ve dairesel bir art kamera modülüne konut sahipliği yapması bekleniyor. Honor, 100 serisinin resmi lansman tarihi şimdi açıklamadı. Daha fazla bilgi ortaya çıktıkça sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.