GTA 6 için internet sitesi bile açıldı!

GTA 6 için internet sitesi bile açıldı!

Oyun dünyasının dev ismi Rockstar Games, uzun bir bekleyişin akabinde merakla beklenen Grand Theft Auto serisinin altıncı oyunu olan GTA 6‘nın fragmanını ve çıkış tarihini nihayet açıkladı. Yapılan duyuruyla birlikte oyun severler, 2025 yılında büyük bir heyecanla yeni maceralara atılacak.

GTA 6’nın çıkış tarihi olarak belirlenen 2025 yılı, oyun dünyasında büyük bir olaya işaret ediyor. Rockstar Games, bu mühlet zarfında oyunseverlere görsel bir şölen sunmayı vaat ederken, GTA hayranları fragmanla birlikte heyecanlarını doruk noktasına çıkardı.

GTA 6 için internet sitesi bile açıldı!

Oyunun tanıtımı için özel olarak oluşturulan internet sitesi de dikkat çekiyor. Site, sade ve gizemli bir dizayna sahip. Ana sayfada ziyaretçiyi GTA 6’nın karakteristik bir öğesi olan poster ve “Watch Trailer” seçeneği karşılıyor. Fragmanı izlemek isteyenler bu seçeneğe tıkladıklarında, YouTube üzerinden Rockstar Games’in resmi kanalına yönlendiriliyorlar.

Web sitesinde yer alan “Leonida’ya Beğenilen Geldiniz” başlıklı açıklama ise oyunun geçeceği kurgusal eyalet hakkında ipuçları veriyor. Vice City’nin yer aldığı bu eyaletin, gerçek dünyadaki Florida eyaletinden esinlendiği belirtiliyor. Bu ayrıntı, oyuncuların heyecanını daha da artırıyor, zira GTA serisi ekseriyetle özgün ve ayrıntılı oyun dünyalarıyla biliniyor.

GTA 6‘nın duyurusu, toplumsal medyada büyük bir ses getirdi. Oyunseverler, uzun süren bir bekleyişin akabinde GTA kainatına geri dönmenin heyecanını yaşıyor. Rockstar Games’in, yeni oyunuyla ne üzere sürprizlerle karşımıza çıkacağı ise şimdiden büyük bir merak konusu haline geldi. Oyunseverler, 2025 yılını GTA 6 ile birlikte büyük bir heyecan ve sabırsızlıkla bekliyor.