Epic Games'ten çılgın kampanya! Her güne bir oyun!

Epic Games’ten çılgın kampanya! Her güne bir oyun!

Epic Games, dünya genelinde milyonlarca oyuncunun tercih ettiği tanınan dijital oyun platformlarından biri olarak biliniyor. Yeni yıla özel bir sürprizle oyuncuları karşılamaya hazırlanan şirket, 14 Aralık’tan itibaren başlayacak olan özel bir kampanya ile oyun severlere büyük bir armağan sunacak. Bu kampanya kapsamında, Epic Games her gün yeni bir oyunu fiyatsız olarak dağıtacak ve bu aktiflik 31 Aralık’a kadar devam edecek.

Epic Games’in yıl başı kampanyası, her gün oyunculara farklı bir oyunu fiyatsız olarak sunarak, oyun severleri birbirinden kaliteli üretimlerle buluşturmayı amaçlıyor. Bu mühlet zarfında, geniş bir oyun yelpazesi sunularak farklı cinslerdeki oyunlara ulaşma imkanı tanınacak. Epic Games’in evvelki emsal kampanyaları, oyuncular ortasında büyük ilgi uyandırmış ve platformun popülerliğini daha da artırmıştı.

Epic Games’ten çılgın kampanya! Her güne bir oyun!

Oyun dünyasının devleri ortasında yer alan Epic Games, bu çeşit kampanyalarla yalnızca oyunculara değil, birebir vakitte oyun geliştiricilerine de takviye oluyor. Oyunları fiyatsız olarak dağıtarak geniş kitlelere ulaşan Epic Games, bu sayede oyun yapımcılarının oyunlarını daha geniş bir kitleye tanıtmalarına yardımcı oluyor.

Epic Games’in yeni yıl kampanyası, bir yandan oyunseverlere fiyatsız oyunlar sunarak onları memnun ederken, öteki yandan platform üzerindeki aktifliği artırarak kullanıcı kitlesini daha da genişletmeyi hedefliyor. Epic Games’in bu cins kampanyaları, dijital oyun platformlarının rekabetçi dünyasında öne çıkmasını sağlıyor ve oyuncuları platformlarına çekmek ismine tesirli bir strateji olarak bedellendiriliyor.

Oyunseverler, 14 Aralık’tan itibaren Epic Games’in yıl başı kampanyası kapsamında hangi oyunların fiyatsız olarak sunulacağını merakla beklerken, bu kampanyanın oyuncular için keyif dolu bir yıl başlangıcı olacağı şimdiden kesin üzere görünüyor.