BİM çıldırdı! Uygun fiyata Alfa Romeo satacak!

BİM çıldırdı! Uygun fiyata Alfa Romeo satacak!

Türkiye’deki popüler zincir marketlerden biri olan BİM, teknolojik eserleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Market bu defa de 8 Aralık prestijiyle raflarda yerini alacak olan Alfa Romeo R1 katlanabilir elektrikli bisikletle tüketicilere çeşitli avantajlar sunuyor. 17.999 TL fiyat etiketiyle satışa sunulacak olan bu elektrikli bisiklet, 250W motor gücü, 36V 10 Ah batarya ve 25 km/s azamî sürat üzere özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Alfa Romeo R1, elektrikli ulaşımın konforunu sağlarken 45 km’ye kadar olan menzil aralığıyla günlük ulaşım muhtaçlıklarını karşılamak üzere tasarlanmış. Bu özellik, kullanıcılarına kısa aralıklarda etraf dostu bir ulaşım aracı sunmayı amaçlıyor. LED gösterge ve LED far üzere çağdaş özellikleri bünyesinde barındıran bisiklet, kullanıcılara inançlı ve teknoloji dolu bir sürüş tecrübesi sunmayı hedefliyor.

BİM çıldırdı! Uygun fiyata Alfa Romeo satacak!

Alfa Romeo R1‘in disk tipi ön ve art frenleri, inançlı bir sürüş sağlarken, katlanabilir tasarımı ise kullanıcılara pratik bir taşıma imkanı sunuyor. Katlandığında kolay kolay taşınabilir hale gelen bisiklet, kent ömründe hareketlilik ve park problemlerine tahlil sunarak kullanıcıların günlük yaşantılarını kolaylaştırıyor.

BİM’in bu kampanyası, elektrikli ulaşım araçlarına olan talebin arttığı bir periyoda denk geliyor. Elektrikli bisikletler, etraf dostu ve ekonomik olmalarının yanı sıra kent içi ulaşımda pratik tahliller sunmaları nedeniyle giderek daha fazla ilgi görüyor. Alfa Romeo R1’in peşin fiyatına 9 taksit fırsatı da, kullanıcılara bu teknolojik esere daha kolay erişim sağlama hedefini taşıyor.