Epic Games'in önümüzdeki hafta bedavaya sunacağı oyunlar muhakkak oldu

Epic Games’in önümüzdeki hafta bedavaya sunacağı oyunlar muhakkak oldu

Epic Games, oyunseverlerin heyecanla beklediği fiyatsız oyun kampanyasını sürdürmeye devam ediyor. 2 Kasım ile 9 Kasım tarihleri ortasında geçerli olacak kampanya kapsamında, oyunseverlere iki farklı üretim sunulacak: “F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch” ve “Turnip Uzunluk Commits Tax Evasion.” Bu iki oyunu, oyunseverler yalnızca bu devirde fiyatsız olarak kütüphanelerine ekleyebilecekler.

F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch, karanlık bir atmosferde geçen, etkileyici bir aksiyon-macera oyunu olarak öne çıkıyor. Oyuncular, Iron Rabbit isimli karakteri denetim ederek, keşfedilmesi gereken tehlikeli bir dünyada ilerliyorlar. Oyunda, oyuncuların maharet ve strateji kullanarak şiddetli düşmanlarla savaşmaları, bulmacaları çözmeleri ve gizemleri ortaya çıkarmaları gerekiyor.

Epic Games’in önümüzdeki hafta bedavaya sunacağı oyunlar belirli oldu

Diğer taraftan, Turnip Uzunluk Commits Tax Evasion, komik ve ilgi cazibeli bir macera oyunu. Oyuncular, zerzevat karakteri Turnip Boy’un öyküsüne katılarak, vergi kaçakçılığı yaparken yaşadığı maceraları deneyimliyorlar. Eğlenceli ve eşsiz görsel usulüyle dikkat çeken bu oyun, mizahi bir yaklaşım sunuyor.

Epic Games’in fiyatsız oyun kampanyaları, sistemli olarak oyunseverlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Her hafta farklı oyunları fiyatsız olarak sunarak, oyunculara büyük bir kütap oluşturma fırsatı tanıyorlar. Ayrıyeten, kampanyalar sayesinde oyunseverler, oyunları kütüphanelerine ekleyip istedikleri vakit oynayabiliyorlar.

Epic Games Store, bu cins kampanyaları sürdürerek oyunseverlere teşekkür ediyor ve oyun dünyasına katkı sağlayan bu oyuncuları ödüllendiriyor. Her iki oyunun fiyatsız sunulacağı bu kampanya, 2 Kasım’da başlayacak ve 9 Kasım‘da sona erecek. Bu tarihler ortasında, Epic Games Store’dan bu oyunları fiyatsız olarak indirerek, kütüphanenize kalıcı olarak ekleyebilirsiniz.