ASUS, ProArt PA169CDV Çizim Monitörünü satışa sunuyor!

ASUS, ProArt PA169CDV Çizim Monitörünü satışa sunuyor!

Tayvanlı teknoloji devi ASUS, yaratıcı profesyonellerin gibisi görülmemiş hassasiyet ve görsel sadakat arayışlarına yeni bir standart getiren ProArt PA169CDV çizim ekranını resmi olarak Çin, Tayvan’da piyasaya sürdü. NT$29,900 (yaklaşık 949 ABD Doları) fiyat etiketiyle satışa sunulan bu 15.6 inçlik 4K güç merkezi, çizim ve tasarım tecrübesini tekrar tanımlamaya hazır.

ProArt PA169CDV’nin kalbinde, etkileyici 4K UHD çözünürlüğe sahip 15.6 inçlik 10-bit IPS ekran paneli bulunuyor. Bu son teknoloji ekran, sanatkarlara harika bir hassasiyet ve reaksiyon düzeyi vadeden Wacom EMR teknolojisine sahip ProArt Kalemi ile tamamlanıyor. Bilhassa, PA169CDV, hem PANTONE hem de Calman sertifikalarına sahip dünyanın birinci taşınabilir monitörü olarak ASUS’un gerçeğe sadık renk doğruluğu sunma taahhüdünü vurguluyor.

Ekranın %100 sRGB, Rec.709 ve DCI-P3 geniş renk gamını desteklemesi, canlı ve gerçeğe sadık renk üretimi sağlıyor. 500 nit’e kadar fevkalâde parlaklık ve VESA DisplayHDR 400 sertifikası ile PA169CDV, grafik tasarım, dijital sanat ve multimedya yaratımı ile uğraşan kullanıcılara görsel olarak çarpıcı ve sürükleyici bir tecrübe vaat ediyor.

ASUS, ProArt PA169CDV Çizim Monitörünü satışa sunuyor!

Bu yaratıcı cephaneliğin temel bir bileşeni olan ProArt Kalem, kalemin 40°’ye kadar eğimli olduğunda bile hassasiyet sağlayan Wacom EMR teknolojisini içeriyor. 4096 basınç hassasiyeti düzeyi ile sanatkarlar, nüanslı ve söz dolu çizgilerle yaratıcılıklarını hür bırakabilirler. Tam laminasyonlu panel, paralaksı en aza indirirken, parmak izi ve parlamaya karşı kaplamalar, pak ve dikkat dağıtmayan bir çalışma alanına katkıda bulunuyor.

Bağlantı konusunda da eksiklik yok, PA169CDV tam özellikli bir USB-C arayüzü ve HDMI arayüzüne sahip. Üst ve alt çift braketlerin dahil edilmesi, 17° eğim açısını destekleyerek, bu taşınabilir ekranın çeşitli çizim, yaratıcı ve tasarım misyonları için çok taraflı bir araç haline gelmesini sağlıyor.

ASUS’un ProArt PA169CDV’si, çizim ekranları alanında değerli bir ilerleme olarak, keskin teknolojiyi renk doğruluğuna ve kullanıcı tecrübesine olan bağlılıkla birleştiriyor. Yaratıcı profesyoneller artık sanatsal vizyonlarını hayata geçirmek için güçlü ve sağlam bir araca sahip.