Anker'dan yeni 7'li şarj istasyonu! Bağladığınız ekipmanlara bile garanti veriyor!

Anker’dan yeni 7’li şarj istasyonu! Bağladığınız ekipmanlara bile garanti veriyor!

Anker, ABD pazarı için tanıttığı yeni bir USB-C şarj istasyonu ile aygıtlara 100W’a kadar şarj sağlıyor. Anker 7-in-1 USB-C Şarj İstasyonu (100W) olarak isimlendirilen bu çoklu şarj aygıtı, birebir anda 7 aygıtı şarj ederek çalışma alanınızı düzenlemenize yardımcı oluyor.

Anker 7-in-1 USB-C Şarj İstasyonu, ön tarafta iki USB-C ve iki USB-A portuna, art tarafta ise üç AC prizine sahip. Bu sayede, birebir anda yedi aygıtı şarj edebiliyor. Azamî 100W şarj suratına, USB-C portu tek başına kullanıldığında ulaşılıyor. Anker’a nazaran, bu yeni şarj istasyonu, bir MacBook Pro 16 inç’i yarım saatte %50 şarj edebiliyor. İki USB-C portu tıpkı anda kullanıldığında ise aygıt, bağlı iki aygıta 67W:30W yahut 45W:45W güç sağlayabiliyor. USB-A portları, azamî 12W şarj suratı sunuyor.

Anker’dan yeni 7’li şarj istasyonu! Bağladığınız ekipmanlara bile garanti veriyor!

Yeni Anker şarj istasyonu, aygıtın kısa devre, çok tansiyon ve çok ısınmayı önlemesi için Anker’ın ActiveShield teknolojisi ile donatılmış. ActiveShield, çok ısınmaya karşı muhafaza için şarj istasyonunun sıcaklığını günde 3 milyon sefer denetim edebiliyor. Aygıtı çalıştırmak için 1.5m AC kablosu ile donatılmış olan Anker, eser için 18 aylık garanti ve aygıtla irtibatlı ekipmanlar için ömür uzunluğu 25.000 dolarlık bir garanti sunuyor. Bu garantiler şu an için yalnızca ABD’de geçerli.

Anker 7-in-1 USB-C Şarj İstasyonu’nun yepyeni fiyatı 79.99 dolar lakin müşteriler, sayfa içindeki bir kuponla %20 indirimden yararlanabiliyorlar. Böylelikle şarj istasyonunun indirimli fiyatı 64 dolara düşüyor. İndirim mühletinin ne kadar süreceğine dair şimdi bir bilgi yok. Ayrıyeten, Anker yeni 7-in-1 USB-C Şarj İstasyonu’nun (100W) global kullanılabilirliği ve fiyatlandırması hakkında rastgele bir bilgi vermedi. ABD’deki alıcılar, Anker 7-in-1 Şarj İstasyonunu Amazon’dan satın alabilirler.