Airbnb'de akıllı kilit kodu periyodu başlıyor

Airbnb’de akıllı kilit kodu periyodu başlıyor

Bu yılın sonlarından itibaren şimdilik sırf ABD ve Kanada’da olmaka üzere, sırf davetle katılılabilen Erken Erişim programına dahil olan Airbnb mesken sahipleri, uyumlu akıllı kilitleri Airbnb hesaplarına bağlayabilecek ve her rezervasyon için otomatik olarak eşsiz bir kod oluşturabilecek. Kod, konuğun giriş vaktinde aktifleştirilecek ve çıkış sırasında devre dışı bırakılacak.

Misafirler akıllı kilit kodlarını Airbnb uygulamasında görebilecekler. Airbnb başlangıçta Schlage, August ve Yale’in birtakım modellerini destekleyecek.

Airbnb, kış güncellemesinin bir kesimi olarak bir dizi öbür değişiklik daha yapıyor. Platformda en sevilen 2 milyon konuttan oluşan bir koleksiyona erişebileceksiniz. Bu Favori Konukların tümü, paha, giriş süreci, paklık, kayıt doğruluğu, mesken sahibi irtibatı ve pozisyon üzere bahislerde yüksek puanlarla 4,9’un üzerinde ortalama puana sahip. Favori Konukların Konut Sahiplerinin tümü, güçlü bir güvenilirlik geçmişine sahip olacak ve listelerin neredeyse üçte ikisi Muhteşem Mesken Sahiplerinden geliyor.

Airbnb’de akıllı kilit kodu periyodu başlıyor

Airbnb geçen yıldan bu yana fiyatlandırmasını da daha şeffaf hale getiriyor. Bu emelle hizmet fiyatları artık konut sahiplerinin belirlediği fiyatlara dahil edilecek. Airbnb’ye nazaran bu, mesken sahiplerine konukların genel olarak ne kadar ödediği konusunda daha güzel bir fikir verecek. Mesken sahiplerinin fiyatlarını takvim aracılığıyla misal kayıtlarla karşılaştırması da daha kolay olacak.

Ev sahipleri yapay zeka dayanaklı fotoğraf çeşidi üzere öbür yeni kayıt araçlarına erişebilecek. Airbnb, yapay zeka motorunun fotoğrafları tanıyabildiğini ve konukların mülklerin tertibini daha güzel anlamalarına yardımcı olmak için bunları 19 odaya atayabildiğini söylüyor. Mesken sahipleri fotoğraf çeşidini istedikleri vakit düzenleyebilecek ve her odadaki imkanların yerini belirleyebilecek.