Acer'in yeni monitörü görülmeye bedel

Acer’in yeni monitörü görülmeye bedel

Acer Predator X45, oyun tutkunlarının beklediği ihtilal niteliğindeki monitörlerden biri olarak dikkat çekiyor. Bu ileri teknoloji eseri, 45 inçlik kavisli OLED ekranı ile 21:9 en-boy oranında ultra geniş QHD+ imajları 3440×1440 çözünürlükte sunuyor. Bilhassa 240Hz’lik harika yenileme suratı ve 0.01ms ile 0.03ms ortasında değişen süratli reaksiyon müddetiyle, oyunlarda hareket bulanıklığını ve hayalet gölgeleri en aza indirerek pürüzsüz bir tecrübe vaat ediyor. 800R kıvrımlı tasarımı ile insan gözünün doğal eğriliğiyle ahenk sağlayarak derin bir dalış hissi veriyor.

Oyuncuların canlı renkler ve yüksek dinamik aralık dileklerini karşılayacak formda, Predator X45 %99 DCI-P3 renk gamı kapsamı sunuyor ve HDR10 dayanağıyla canlı ve dinamik görseller elde etmelerini sağlıyor. OLED teknolojisi sayesinde her piksel farklı ayrı aydınlatılıyor, bu da varlıklı siyahlar ve yüksek kontrast manasına geliyor. TÜV EyeSafe tarafından onaylanmış göz muhafaza teknolojisi ise, uzun vadeli oyun maratonlarında göz yorgunluğunu azaltmayı hedefliyor.

Acer’in yeni monitörü görülmeye değer

NVIDIA G-SYNC ile uyumlu olan monitör, 48 ile 240Hz ortasında değişen bir yenileme suratını destekliyor. Tıpkı vakitte AMD FreeSync Premium teknolojisiyle uyumlu aygıtlarda yırtılmadan oyun tecrübesi sunuyor. Dahili 5W hoparlörler ise görsel tecrübesi tamamlayacak halde etkileyici bir ses ortamı sağlıyor.

Predator X45, HDMI, DisplayPort 1.4 ve 90W tam fonksiyonlu USB-C portu üzere çeşitli ilişki seçenekleri sunarak, farklı oyun kurulumlarına ve hatta bir televizyon yerine geçebilecek biçimde uygun bir merkez misyonu görüyor. Ergonomik standı sayesinde kullanıcılar, yükseklik, eğim ve dönüş ayarlarını yapabiliyor, bu da uzun periyodik kullanımda konforu artırıyor.

Üç yıllık bir garanti ile desteklenen Acer Predator X45, donanım problemleri konusunda müşterilere inanç veriyor. PC ve konsol oyuncuları için premium ve sürükleyici bir oyun tecrübesi arayışında olanlar için ülkü bir seçenek sunuyor.