Xiaomi'den uygun fiyatlı RGB aydınlatmalı Redmi Masaüstü Hoparlör

Xiaomi’den uygun fiyatlı RGB aydınlatmalı Redmi Masaüstü Hoparlör

Xiaomi’nin alt markası Redmi, masaüstü ses aksesuarı pazarına birinci adımını atarak yeni bir bilgisayar ses çubuğu duyurdu. Dört akustik üniteye sahip bu sofistike ses çubuğu, inanılmaz ses kalitesi sunmayı hedefliyor. Bu, Redmi’nin masaüstü ses aksesuarı pazarına kıymetli bir girişi manasına geliyor.

Redmi Masaüstü Hoparlörü, 7 Aralık’ta ön siparişe açılacak. Tanıtıma nazaran, bu masaüstü ses çubuğu, çeşitli masaüstü konfigürasyonlarına ahenk sağlayacak formda şık, silindirik bir dizayna ve mat gri bir yüzeye sahip.

Bu masaüstü hoparlör, sesle senkronize olan RGB ortam aydınlatmasıyla öne çıkıyor. Bu özellik, kullanıcılara masaüstü aktiflikleri için dinamik ve sürükleyici bir ortam sağlamayı amaçlıyor. Hoparlör ayrıyeten, müzik, oyun ve sinema üzere farklı senaryolarda ses performansını optimize eden profesyonel Dijital Sinyal İşleme (DSP) teknolojisi özelliğine sahip.

Xiaomi’den uygun fiyatlı RGB aydınlatmalı Redmi Masaüstü Hoparlör

Redmi bilgisayar hoparlörü, gelişmiş özelliklerine karşın, Redmi’nin uygun fiyatlı kaliteli eserler sunma stratejisine uygun olarak 199 yuan (yaklaşık 27$) üzere rekabetçi bir fiyata sahip. Hoparlörün ön siparişleri 7 Aralık’ta başlayacak.

Şu an için eserle ilgili daha fazla bilgi mevcut değil. Resmi kaynaklar tarafından ek detaylar sağlanmamış, eser Xiaomi’nin çevrimiçi mağazasında listelenmemiş ve tam özellikleri ve yetenekleri şimdi açıklanmamış. Redmi’nin ses segmentindeki evvelki lansmanı, Redmi TV Ses Çubuğu idi. Bu eser de 199 yuan fiyatlandırılmış, iki adet 30W hoparlör içeriyordu ve S/PDIF, AUX ve Bluetooth 5.0 üzere çeşitli irtibat seçenekleri sunuyordu. Ses çubuğunun tasarımı dikkat cazibeli derecede minimalistti, mat siyah bir yüzeye ve minimal markalama içeriyordu.